Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki már látta az ALL THE BOYS...

Aki már látta az ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE-t, mondana véleményt? Jó volt? A könyvhöz képest milyen? Angol felirat volt hozzá? (magyarban nem is reménykedem :D )

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 08:18
 1/7 A kérdező kommentje:
*To all the boys I"ve loved before
2018. aug. 21. 08:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék. Szerintem idővel lesz hozzá magyar felirat, de még nem mostanában.

Egyébként olvastam róla magyar véleményeket, és azt mondják, hogy egész jó lett. A film története nem mindenhol hű a könyvhöz, de ez várható volt. Én is szívesen megnézném már:)

2018. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Biztos lesz magyar felirat, mert nagyon sokan kíváncsiak rá:'D

Sajnos én még nem láttam de nagyon várom már, hogy legyen felirat, mert videók alapján iszonyatosan jó!!

2018. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Valaki tudna küldeni egy linket a filmről?
2018. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húúú én már láttam és eszméletlen jó volt <3 A könyvet sajnos nem olvastam, úgyhogy nem nagyon van viszonyítási alapom. Én Netflixen néztem, ott volt hozzá angol felirat (magyar természetesen nem), nem tudom más oldalon fent van-e. Mindenképpen nézd meg, mert nagyon-nagyon jó :)
2018. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én angol felirattal néztem, viszont a könyvet már rég olvastam, így csak főbb pontokra emlékeztem abból. De nagyon nagyon jó volt, nem csalódtam, a könyvtől van, hogy eltért, de nem látványosan vagy zavaróan, engem nem zavart, a film nagyon élvezhető volt, csak ajánlani tudom!!:)
2018. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] Itt van magyar felirattal ;)
2018. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!