Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Lost-Eltűntek...

Ki a kedvenc Lost-Eltűntek színészetek?

Figyelt kérdés
Miért ő? Van olyan, aki a színészt szereti, de a Lostos karakterét nem bírja? Vagy fordítva (karaktert szereti, de a színészt nem bírja)? Írjatok indoklást is.

2018. aug. 28. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

sayer-ő végig következetes volt önmagához és talán az egyetlen karakter locke-on kívül aki látványosan jellem fejlődött is.

kate-remek karakter de attól még egy számító sunyi patkány.

jack-vívódó okostojás,nem szimpatikus de ő is érdekes karakter,meg szerintem elég jól el is volt játszva.

anna lucia-ő remekül egyensúlyozott a badass és a veszélyes őrült közt.

mr eco-őserő

2018. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sawyer a személyes kedvencem, mert talán ő ment át a legnagyobb jellemfejlődésen, de Jacket is nagyon bírtam.

Színészek közül igazából egyikkel sincsen nagy gondom, legfeljebb annyi, hogy elég rosszul válogatnak szerepeket a Lost óta, meg a Kate-t játszó színésznőnek vannak elég ellenszenves megnyilvánulásai.

2018. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sawyer úgy látom mindenki szimpátiáját elnyerte és mikor megláttam a kérdést egyből ő ugrott be és amikor olvastam, hogy indoklást is, akkor sz jutott eszembe, hogy ő ment át a legnagyobb jellemfejlődésen. Majd lejjebb görgettem és ketten leírták. :D

Ebből is látszik, hogy mennyire egyértelmű az, amit közölni akartak, amit el akartak érni. Zseniális.


Lehet ritkaság számba megy, de én igenis kedveltem Matthew Fox karakterét és azt is, ahogy eljátszotta. Hurley után talán ő volt leginkább az, aki a szívére hallgatott és igyekezett mindig jól cselekedni és bár egy Sawyer típusú karkter mindig izgalmasabb, de emberileg könnyebb volt azonosulni Jackkel.


Hurley, mint írtam piszok kedvelhető figura és őt valahogy a valóságban is ilyennek képzelem.


Maggie Grace az, akivel semmi bajom nincs, de a karaktere baromi idegesítő volt. :D

Annak ellenére, hogy ezt jól eljátszotta! Valószínűleg mi is mind kiakadtuk volna má akkor is, ha megszólal, mint Boone. :D


Nekem Lock karaktere volt a legvegyesebb, a színész pedig baromi jó!


Benjamin Linus szintúgy nagy kedvenc, mint Sawyer. Izgalmas karakter, ki is hozta belőle, amit ki kellett.


Regényt tudnék írni. Kedvenc sorozatom.


Az a helyzet, hogy magukat a színészeket nehéz nem kedvelni, mert kevés nagy szerepe volt a legtöbbnek a Loston kívül. Aki pedig a Lostot szereti, valószínűleg a színészekkel sem lesz baja.

2018. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyetértek, hogy a karakterek közül Sawyer és Locke karaktere kiemelkedik, ők mentek át a legnagyobb jellem változáson. Persze, ha összességében nézzük a 6 évadot, akkor Jack (és Ben) is. Ha a színészeket nézzük akkor Matthew Fox és Evangeline Lilly a kedvencek, de teljesen egyetértek kedves utolsó, hogy az összes színész egytől-egyig kiváló. Én is napestig el tudnék beszélgetni a Lostról, mert imádom. :) Ennyire szuper sorozat sose lesz még egy.
2018. aug. 28. 21:00
 5/18 anonim ***** válasza:

Én a sorozat befejezésével, meg úgy az utolsó 2 évaddal nem vagyok kibékülve. Ennek ellenére okozott kellemes élményeket a sorozat, és mint írtam a karakterek szerintem is nagyon jók voltak, és a színészek is. Ráadásul nagyon tetszett, hogy többször is morális kérdéseket feszegetett a sorozat, olykor eléggé drámai volt, volt benne misztikum, ami érdekesebbé tette ezt az egészet (legalábbis az elején, más kérdés, hogy szerintem ezen is csúszott el a sorozat).

Szóval én nem tartom számon a legjobbak között a sorozatot, de azért emlékezetes volt, és nem sajnálom, hogy megnéztem.

#2-es vagyok.

2018. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz. Persze számomra.

Vannak, akiknek nem tetszik.

De én még biztos csomószor meg fogom nézni a jövőben. Vannak filmek és sorozatok, amik tök jók, nagyon szeretem őket, de a Lost örök kedvenc marad torony magasan.

Annyira összetett, hogy nem lehet megunni. A mai napig is olvasok néha újat róla. Ráadásul vannak, akik máshogy értelmeznek bizonyos részeket.

Nagyon jó, hogy gondolkodásra késztet.

Amikor másodjára néztem végig, akkor olyan volt, mintha nem is láttam volna mindent, folyton új dolgokat fedeztem fel. Elsőre nem is lehet ennyi információt befogadni és elraktározni. De még harmadjára és negyedjére is véltem felfedezni új összefüggéseket. :)

Imádom!

Ha a későbbiekben lesz hasonlóan összetett és magával ragadó sorozat, akkor sajnálni fogom azt, hogy az akkori fiatalok, majd azt fogják először látni és ha később megnézik a Lostot, akkor lehet nem lesz majd számukra annyira lenyűgöző, mint nekem, aki a Lost előtt csak a Szökést meg a szupercsapatot láttam. :)

Ezért van az is, hogy 1960-70-es évekbeli filmeket már kevésbé szeretnek a mai fiatalok. Mert a mai filmeken nőnek fel és a mai technológia már jobb és nem sokan értékelik az akkori úttörő filmeket.

Egyszer majd a Lost is belekerül ebbe a helyzetbe.

Jelenleg még szerintem az egyik legjobb (számomra ugye a legjobb).

2018. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezzel én is vagyok, egyszerűen nem tudom megunni és minden egyes újranézéssel rájövök valami új dologra. :)
2018. aug. 29. 12:13
 8/18 A kérdező kommentje:
ezzel én is így vagyok*
2018. aug. 29. 12:14
 9/18 anonim ***** válasza:

Van egy kép a Lostról, feltételezem nem hivatalos poszter, hanem egy rajongó készíthette.

Ez a kép egyszerűen fenomenális!


[link]


Nem tudom, hogy működik-e a link, ha nem akkor írj és elküldöm egy képfeltöltőn keresztül.

Lehet láttad már ezt a képet.

Nagyon-nagyon(!) jól össze lett szerkesztve. Ráközelítve szinte mindenhol találsz a képen dolgokat/motívumokat, amik a sorozatban szerepelnek. :)

2018. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes színész tökéletesen hozta a karakterét.

Kedvenc karaktereim: Sawyer, Hurley, Richard, Jacob, Lock, Sayid.

Sawyer nagyjából azért bírom amit a többiek is írtak. Hurleyt, mert "Mindenki szereti Hugot!" :D

Richard, Jacob, Lock: Ők nekem mindig amolyan példaképek voltak.

Sayid: Na igen, Sayidnak hányszor volt igaza? :D

Csak hirtelen három esetet írok, amikor jó volt a megérzése, a többiek meg hülyének nézték.

Tudta hogy Henry Gale (Ben) hazudik. Amikor Clairt megtalálták a dzsungelben, sejtette hogy a többiek csináltak vele valamit. Jack válasza: "Sayid, ez erős volt"

Csak neki esett le hogy Michael a többiek kezére akarja őket játszani.


Egyébként nekem is többszöri újranézésre olyan apró dolgok is szemet szúrtak. Mint a híres filozófusok nevei a karakterek nevébe fűzve. Widmore neve több apró tárgyon. (terhességi teszt, Henry Gale ballonja)

Most épp a DHARMA fejtegetésével próbálkozok, de eléggé nehéz értelmezni pár dolgot :D

2018. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!