Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amikor visszatért Voldemort a...

Amikor visszatért Voldemort a HP 4-ben, ahogy onnantól kezdve kinéz (lapos orr stb. ) újjáéledése ''mellékhatása'' volt vagy mi? Mert ugye előtte normális kinézetű ember volt /Tom Denem/

Figyelt kérdés
Gyerek korom óta HP fan vagyok, de ezen sokat gondolkodtam mindig is :D

2018. aug. 30. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ezzel akarták jelképezni, hogy most már kívülről is szörny, nemcsak belül, elvesztette azt ami az emberekhez még kötötte, a csinos arcát.

Kígyóra hasonlít amúgy.

De lehet, hogy ez is olyan, mint George füle, hogy mivel a saját átka tette tönkre a testét, nem lehet rendesen reprodukálni.

2018. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Skatebird ***** válasza:
100%

Igen, a sötét átok okozta károsodásban is lehet valami, bár Piton összefoltozta Malfoyt a sectumsempra után, George fülét is helyrehozhatta volna szerintem... De lehet, hogy a gyilkos átokkal maradandóbb.

Viszont amikor Dumbledore mesél Harrynek Voldemort fiatal koráról, elmondja, hogy kisfiúnak kifejezettem szép arcú, jóvágású gyerek volt és ahogy egyre többet gyilkolt, egyre több horcruxot csinált, a vonásai is változtak, csúnyult, ijesztő lett, nem volt már benne semmi emberi, ezért van, hogy alig néhányan tudják beazonosítani Tom Denemként. Szerintem utosó horcruxra ráment az orra is.. végül is maga is nagyon jelentőségű gyilkosságnak gondolta

2018. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

akkora fan mégsem vagy ezek szerint,mert a 6os könyvben leírják,hogy fokozatos volt a változása horcuxról-horcuxra.

amikor állás interjún volt,akkor pl már vörös volt a szeme,hulla színe volt,de az orra és a szemöldöke még nem tűnt el teljesen és volt még haja.

2018. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Igen változott akkor is, de csak ax újjá születése után lett neki ez a test a 4.részben, mármint az orr nélküli. Tehát míg nem ütött rá vissza az átka, még embernek nézett ki, egyre torzabban, aztán ugye "meghalt", utána már a ronda teste van.
2018. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként a könyveket még most kezdem olvasni, mert még kimaradt pár

Kezdem beszerezni őket szép lassan

2018. aug. 31. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A könyvben feketén fehéren le van írva hogy már akkor is így nézett ki mikor megölte Harry szüleit és Mógus tarkóján is úgy volt leírva az arca mint a negyedik könyvben mikor újra testet ölt

Dumbledore emlékében mikor jelentkezik SVK tanárnak és túl van 2-3 horcruxon, ott is le van írva hogy már elkezdett eltorzulni a teste

A horcruxok miatt nézett ki így

2018. szept. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!