Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Feliratok. Mit lehet csinálni,...

Feliratok. Mit lehet csinálni, ha nincs (xvid a film, HDTV a felirat) pontosan olyan felirat, hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Létezik itt is valami átalakító, vagy mit lehet csinálni ilyenekkel?
2018. szept. 4. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A film letöltése előtt érdemes megnézni, hogy melyik verzióhoz van magyar felirat, és azt letölteni.

Melyik filmről van szó pontosan?

2018. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most épp sorozat.Alias.Régi, tehát bíztam benne, hogy szinkronban lesz. Mindegy, akkor majd manuálisan állítgatom a felirat megjelenését, csak reméltem, hogy létezhet valami konvertáló ilyen esetben is...mert még sok más esetben, ugyanezért nem tudom megnézni, amiket néznék.
2018. szept. 5. 09:12
 3/4 TR75 ***** válasza:

Ha csak a képkockasebesség a problémás, akkor a lejátszó programban lehetséges korrigálni. Én például SMPlayert használok, abban a képkockasebességet beállíthatom a videó sebességéhez.

Viszont főleg sorozatoknál fordul az elő, hogy a különböző release-ek hossza más és más; van, hogy van a film elején az előzőekről egy összefoglaló, van, hogy más a főcím (vagy épp kimarad), olyan is van, hogy a film hossza más kihagyott-betoldott-megvágott jelenetek miatt.

Elvileg nem probléma az sem, ha xvid a film és HDTV a felirat, lehet, hogy egyszerűen jó a felirat a régebbi verzióhoz is.

De amúgy valóban az a legjobb, ha az adott kiadáshoz név alapján is passzoló feliratot találsz.

Ha nincs ilyen, akkor marad a próbálkozás. Sorozatnál egy-két rész után már tudni fogod, melyik felirat passzol ahhoz a release-hez, ami neked is megvan.

2018. szept. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. szept. 6. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!