Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Ellenség (Enemy) című...

Az Ellenség (Enemy) című filmből kérdeznék. Valaki, aki érti?

Figyelt kérdés

Nem összességében az egész film lényegét kérném leírni, annak már utána is olvastam, plusz volt, amit értettem is.


Számomra nyilvánvaló, hogy az igazi énje Anthony és a képzeletében él csak Adam, nem fordítva.


De az anyja valami olyasmit mond neki, hogy hagyja abba azt, hogy színésznek képzeli magát.


Ez elég zavaros.

A film értelmét veszti és nem is áll össze a kép úgy, hogy a tanár az igazi állása/énje.

Hiszen kétszer ugyanazt adta le a diàkoknak és volt, amikor üres terembe ment be. Ez is a képzelete szüleménye kell, hogy legyen.


Ezt valaki érti?



2018. szept. 7. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A múlt a képzelet a jelen váltakozik keveredik , olvasd el a youtubeon feltöltés alatt a leghosszabb kommentet , a jelképek és minden más részletesen le van írva egy esztéta által .
2018. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvastam azt is, de az sem ad választ erre.
2018. szept. 7. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
MI ? Attól konkrétabb válasz nincs .
2018. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvasd el azt az elemzést. Erre nem ad választ.
2018. szept. 7. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A főszereplő amatőr színészkedett is kalandozott is anno de erre már nem emlékezik mert a változás a baleset után történt . Ő és a szeretője is túlélte,amnézia stb. De járt bárokba csalta a nőjét , a múltja kísérti emlékekben és a nője sem bízik benne hogy jó férj apa lesz . Az üres terem a monotóniát értelmetlen életet jelzi , tanár de kiégett sablonos az élete . A párhuzamos dimenziók a fantázia az álmok és a valóság sajátos keveréke a film .
2018. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!