Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Mr. Bean vagy a...

Szerintetek a Mr. Bean vagy a Csengetett, Mylord? A jobb angol sorozat?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban és miért?

2018. szept. 9. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
(nem a kérdésre válasz, de ezeknél tizenkészer jobb a Fawlty, a Vicar of Dibley vagy a Keeping up appearances)
2018. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
A Mr Bean egy idő után fárasztó, nem bírom nézni, mennyire kretén.
2018. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

+1 Fawlty Tower

Vagy -> Monty Python

Vagy -> Are you being served?

2018. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
nekem a csengetett, mylord? sorozat jobban tettszett,mr.bean figurájával sose tudtam kibékülni.idegesítő és ellenszenves egy figura. oké,nem mondom hogy néha nem nevettem egy-egy poénján(pl:amikor lefejeli meghajlás közben az angol királynőt,vagy amikor a balesetin gúnyolódik a teljesen begipszelt emberen),de összességében nem az a figura aki miatt rajta hagypm a csatornán ha szembe jön velem.ha már rowan atkinson,akkor a fekete vipera c.sorozat,azt kedveltem.a csengetett mylord szereplői szerethetők voltak,remek,szórakoztató humorral,nem is nagyon találkoztam hasonló sorozattal.de persze nem vagyunk egyformák,szóval lehet másnak mr bean tetszett jobban
2018. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen Monty Python, azt hiszem nem kell ragoznom, hogy miért, de ha valaki megkér, akkor szivesen ragozom, utána nálam Bean, engem egyáltalán nem zavar, hogy a karaktere kretén, pont ez a lényege az egésznek, Rowan Atkinson meg zseniális. A Csengetett Mylordot kell harmadiknak beraknom, pedig azt is nagyon szeretem. Én inkább erre mondanám, hogy számomra néha már zavaróan túlfinomodott, ami nyilván itt ugyanúgy lényeg, mint Beannél a kreténség, de nekem inkább a Csengetett Mylord esetén lesz sok. De mondom, mindhárom nagy kedvencem.
2018. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
nekem gyerekként Mr.Bean nagyon tetszett. De így felnőtt fejjel már nem igen tudom megnézni
2018. szept. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
A Csengetett, mert az nem némafilm, és már láttam minden részét, tehát nem kell folyton nézni, hogy értsem, nem úgy, mint a Mr. Beant.
2018. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Csengetett, Mylord-ból csak pár részt tudtam megnézni mert nekem baromi unalmas és erőltetett humor van benne. Mr.Bean-t meg bármennyiszer megtudnám nézni valami zseniális a karakter és a színész is aki játssza.
2018. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!