Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime annak a 3-4 reszes...

Mi a cime annak a 3-4 reszes idoutazos, tudomanyos kalandfilmnek, amit a 2000-es evek korul adtak az RTL-en?

Figyelt kérdés
Meg kisgyerekkent egyszer beteg voltam es otthon maradtam gyogyulni suli helyett. Ekkor talaltam egy filmet az akkori RTL-en, ami 3 vagy 4 reszes volt. Arra emlekszem, hogy nagyon megfogott a tudomanyos jellegu kalandfilm. Sajnos konkretum csak annyi maradt meg, hogy az egyik reszben par sulis fiu jatszik es az egyik bedob egy ablakot egy (talan baseball) labdaval. Vagyis bedobna, de valahogy visszaporog, aztan megall az ido es az egesz resz arrol szol, hogy probaljak megvaltoztatni az esemenyeket. Akinek van barmi tippje, az kerem irjon! Elore is koszonom.

2018. szept. 13. 15:14
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy nem ez , de nekem a narnia jutott erről eszembe. Remélem segített!😊
2019. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!