Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet 12 karikás a...

Hogy lehet 12 karikás a Valami Amerika3?

Figyelt kérdés

Tele van káromkodással,erőszakkal,vérrel,szexel és különböző utalgatásokkal (vipera a seggben).

Értem én,hogy alapjáraton vígjáték és engem nem is zavarnak ezek a dolgok,de szerintem nemkellene 12-es karikával hétvégén csúcsidőben leadni.



2018. szept. 23. 20:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Láttam már krimi,és gyengébb lelkű felnőtteknek is nehezen feldolgozható dráma mellett is 12-es karikát,enyhe káromkodásokkal fűszerezett vigjátékon meg 16-ost....Szerintem egyáltalán nics benne logika hogy az erőszakot tartalmazó,vagy súlyos témákat taglaló filmeket 12-es karikával jelzik,miközben vannak olyan filmek amik tök ok nélkül kapják a 16-os karikákat .Szerintem sem jó ez így,viszont lehet abból indulnak ki hogy ha meg akarják nézni 12-13 évesek is , és meg is tehetik akkkor nagyobb lesz a nézettség.Szóval szerintem a nézettség miatt,nem gondolva arra hogy hogy hat a gyerekekre.
2018. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most 15os karikaval megy...
2018. szept. 26. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de valahol olvastam, nem ellenőriztem le, hogy igaz-e, és korábban olvastam is, tehát nem frissen, nem most; a Hupikék törpikéken én is láttam, hogy kint van a 6-os karika; és akkor még a komment emellett azt tartalmazta, hogy tökre következetlen, mert a híradót meg a 6-os karikás Hupikék törpikék után leadták korhatár nélkül.
2019. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!