Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi Midoriya Izuku/ Deku...

Mi Midoriya Izuku/ Deku háttértörténete?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretek írni és bele akarok vágni egy villian Deku x Bakugo könyvbe, csak az a baj, hogy nem tudok mindent az előzményekről. Mind a két évadot végig néztem már legalább ötször és a harmadikat is végig követtem. Valaki tud mondani pontos történéseket és nem csak flashback-et? (de az is jó!) Vagy annak is örülnék ha a mangában vannak plusz információk! Előre is köszi!

2018. szept. 24. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

1. Az nem könyv lesz, csak fanfiction. Tudod, mi az a könyv? Amit kézbe fogsz, és kinyitod.


2. "Nem csak flashbacket"? Ugye tudod, hogy csak és kizárólag flashbackekben ismerjük meg a múltjukat?


3. A bakudeku nem egy ship, amit személyesen támogatok -- Bakugou évekig bántalmazta Midoriyát, ez egyszerűen nem építhet egészséges romantikus kapcsolatra, de nagyon sok átgondolással volt már, aki fanficben sikerrel járt egy hihető kapcsolat felépítésében. Arra kérlek, hogy nagyon figyelj rá, nehogy legyints arra a tengernyi rossz vérre köztük! Ne kikerüld a problémát, próbáld meg tényleg megoldani.

2018. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is szeretném megköszönni, hogy értelmesen és építő jellegűen fogalmaztad meg a válaszod! (sajnálom, hogyha nem pontosan/ rosszul fogalmaztam a kérdésben!)


És nem, nem szándékozom figyelmen kívül hagyni azt a sok ellentétek köztük, erre akarom kiépíteni a történet gerincét. (ez a sok évnyi bántalmazás is oroszlán részt fog vállalni abban, hogy Miroriya átáll a gonoszokhoz)


Írad, hogy olvastál már olyan fanfictiont, ami jól oldotta meg a bullying témát. Kérlek leírnád a címét és azt, hogy hol? Szívesen tanulnék egy pozitív példából, mert eddig csak olyanhoz volt szerencsém, ami nem gyarapította az "elolvasnám még egyszer" sztorik táborát.


És megint köszönöm a válaszod! Legyen szép napod! :D

2018. szept. 25. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Á... egy villain!deku AU... Nos, a te dolgod, én nem szólok bele.


Konkrét ajánlást nem tudok mondani sajnos, mert amint mondtam, én nem bírom gyomorral a bakudekut. De ha belenéznék jobban, akkor is csak angolt tudnék mondani -- a magyar közösség nem áll az fanfic helyzet magaslatán, hogy kedvesen fogalmazzak. Ha az érdekel, meg tudom kérdezni a netes bnha ismerőseimet egy konkrét ajánlásért, bár még úgy sem biztos, hogy hozni tudnék neked címeket, mert mi főleg kacchako és kiribakusak vagyunk.

2018. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy Kiribaku-tól is körtáncot járnék! Mint, ahogyan említetted a magyarok nem fognak sorba állni a "legjobb fanfictional írók" díjért... egyszerűen nem találtam vállalható történeteket (pedig éjszakákat virrasztottam át és kutattam). Talán ha kérdeznék, akkor kettőt tudnék mondani a hazai kínálatból. Külföldön valamivel jobb a helyzet, angolul már szívesebben olvasok Bakudeku-t, vagy Kiribakut. :)
2018. szept. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!