Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek van olyan jó /...

Szerintetek van olyan jó / lehet olyan jó egyszer az Ozark mint a Breaking Bad volt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy teljesen más a kettő, ettől függetlenül szvsz össze lehet hasonlítani Őket, sőt ha pontozzuk is, akkor kell is. Szerintem egyes elemekben jobb is az Ozark, egyes elemekben viszont nincs olyan jó, ez több, vagyis összességében sincs szerintem olyan jó, de szerintem egy sorozat sincs olyan jó mint a BB.

Viszont az Ozark azért nincs is annyira messze tőle.

Ugye a BB 9.5 pontos IMDb-n ami elég hihetetlen, de meg is érdemli...

Viszont nagyon csodálkoztam, amikor szembesültem vele, hogy az Ozark csupán 8.4-re lett értékelve a népek által.

Főleg, hogy még a Sons of Anarchy is 8.6-os.

Vajon miért van ez? Én látnám rosszul, hogy utóbbi operatőri munkában, vágói és színészi teljesítményben mind le lenne maradva az Breaking Bad-hez, de még az Ozarkhoz képest is? Vagy annyira jó a sztori, csak nekem nem tűnt fel? Vagy mi van?

Ennyire nem tudnám megítélni?

Vagy a népek hülyék?


Szerintem ha a BB 9.5, s az Ozark 8.4, akkor a Sons of Anarchy 7.3.


Ti mit gondoltok?



2018. szept. 27. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy látod, a többség nem úgy gondolja, ahogyan te.


Amúgy meg sztorit tekintve nekem a Breaking Bad sokkal jobban tetszett.

S pont ez az, amit a nézőközönség túlnyomó része értékel.

Vágói, operatőri munkák csak akkor zavarnak ha botrányosan rossz. Azonban ez keveset tesz hozzá az átlag embernek.


Sztoriban meg egyértelműen űbereli nálam.

2018. szept. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, sztoriban nálam is jobb eddig a BB,de az Ozarkból még csak 2 évad volt...

Én csak az ekkora hatalmas különbséget nem értem, illetve hogy a SOA hogy lehet jobb.

2018. szept. 27. 08:15
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
De miért kell az neked, hogy a SOA kevesebb pontot kapjon imdb-n attól mert neked nem tetszik? Csinálj 15ezer accountot és pontozd le akkor.
2018. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem, nekem mindegy.

Csak tudod érteni szeretném az okokat... Végig mentem a kritikai szempontokon és egyértelműen rosszabb, a pontok mégsem ezt tükrözik.

Ez akkora nagy baj, hogy merek valamit elemezni és gondolkodni is rajta?

2018. szept. 27. 08:30
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
De az imdb-n bárki pontozhat, nem csak a kritikusistenek, akik megmondják nekünk, mit szeressünk és mit ne.
2018. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a SOA nagyon jó.
2019. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Össze se lehet hasonlítani a Breaking Baddel... nagyon nem egy szint.

A Breaking Bad sztorija végtelenül izgalmas, adrenalin-bomba, pattanásig feszült idegek kellenek néhány jelenethez... Az Ozark meg egy unalmas, vintatott szar, amiben jók a színészek, a vágás, a zenék, effektek meg minden operatőri munka. Egyszóval minden megvolt egy jó sorozathoz, csak a normális sztorivezetés nem, emiatt egy dögunalmas fos az egész. A BB meg világklasszis

2019. febr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Én szerintem pont hogy az Ozark jobb, mint a Breaking Bad. A BB szerintem iszonyatosan túl van értékelve és nagyon unalmas. Az Ozark pedig nagyon-nagyon jó. De ez csak az én véleményem. Szerintem az Ozark már most sokkal jobb, mint a BB.
2019. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan csak az Ozarkot láttam, de közel sem mondanám unalmasnak vagy vontatottnak, főleg a mostani 3.évadot. Ahogy kettővel előttem mondták, a színészek, a zenék, a rendezés minősége csak feljebb emeli a sorozatot.
2020. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hali.

A kérdező vagyok, csak abba az accba már nem tudok belépni, elfelejtettem milyen email címmel regisztráltam…


Néztem végig a sorozatot és ez a 4. évad, meg főleg az utolsó rész, elképesztően nagy csalódás volt.


Ti mit gondoltok? (Ha látja ezt vki)

2022. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!