Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ki vagy dokit honnan lehet/é...

A Ki vagy dokit honnan lehet/érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
A 2005ös változatból el lehet hagyni az első pár évadot, esetleg erthető lesz utána is? + A fiatal doki melyik évadban bukkan fel?

2018. szept. 28. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Már 2005-től fiatal Doktor van.
2018. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom melyik fiatal doktorra érted de 2005 óta mar 4 színész játszotta a Doktort aki most nő lesz az októberben kezdődő évadban. Az elsőnek meg nincs igaza a 2005 ben indult új részekben Christopher Eccleston nem volt fiatalnak mondható szerintem te David Tennant vagy Matt Smith-re gondolsz. Azt hogy honnét érdemes elkezdeni szerintem a 2005-ös első évadtól azt hogy melyiket hagynám ki hát Peter Capardi-s doktor évadokat de végül végig néztem azt is hogy értsem de nagyon rossz vol a játéka. Aki most fogja leváltani az az előzetesek alapján jónak tünik Jodie Whittaker remélem lesz olyan jó mintt Matt Smith doktorra vagy jobb.
2018. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Tennant sem volt épp egy suhanc, nem sokkal fiatalabb Ecclestonnál.


A jobb kérdés pedig az, hol érdemes abbahagyni. Smith doktorkodásától kezdve meredeken elkezdett romlani az írás minősége, de neki még voltak jó részei. Mire Capaldi megkapta a szerepet, a stáb javát már kóklerekre cserélték. Sok rész egyenesen sértően rossz egy Who rajongónak. Withakerben meg már semmi reményt nem látok. Politikai okokból kapta meg a szerepet és már nincs egy értelmes írójuk, aki akár egy stand alone epizódot képes lenne normálisan összekalapálni.

2018. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az új széria első évadával, amiben Eccleston van.
2018. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tehetném én a 1963-as epizódokkal kezdeném, de a 2005-ös új 1. évad 1. része is nagyon jó.
2018. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül a 2005ös elején kezdtem, nagy kár lett volna kihagyni Ecclestont. Sajnálom hogy csak egy évadot maradt.
2018. dec. 3. 20:47
 7/7 Coffelia ***** válasza:
Szerintem is 2005-től érdemes!!! Az első évad eléggé tinisorozatosra sikerült, kesz csoda, hogy folytattam, de azóta minden egyes részt láttam. Jobb folyamatában mindet megnézni, mert a sztorivezetés nagyon alapos, tele van olyan utalásikkal, amik későbbi történések magyarázatául szolgálhatnak majd.
2018. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!