Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van készülőben új élien film?

Van készülőben új élien film?

Figyelt kérdés
Legutóbb az Alien Covernant láttam, és kiváncsi vagyok lesz mostanában új Alien tematikás mozgókép vetítés.

#film #mozi #Alien #Új Alien film
2018. okt. 2. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre tervezgetik, de a Covenant filmet nem jó kritikák övezték. Olvasgattam a napokban, hogy lehetséges, hogy sorozatot indítanak - ami nem is olyan rossz -, de így szerintem nem lesz teljes a sztori ezek után sem.

Ami egyelőre biztos, hogy képregény lesz az Alien: Isolation c. játék folytatásáról Amanda főszerepében. Ez szerintem jó ötlet az apró fogak kielégítésére.

2018. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdésem kiírása után találtam ezt az IMDb-n :

Untitled Alien: Covenant Sequel (2019)

Ridley Scott rendezi.


A sorozatot úgy érted, hogy tv-sorozat?

2018. okt. 3. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, tv-sorozat.

Az Imdb-n meg össze-vissza van kutyulva minden...hivatalos forrásra kell várni, sajnos.

2018. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A negatív kritikák miatt Ridley Scott nem folytathatja, ez már hivatalos volt. Szerintem Neill Blomkamp Aliens folytatása lesz engedélyezve, de még nagy csönd van róla.
2018. okt. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

semi biztos, de állítólag a háttérben készül a sorozat, ami nem követi az Alien filmek történetét, párhuzamos cselekmény lesz, csak a filmek világában játszódik.


Ha tényleg Blomkamp kapja majd a folytatást, remélem színvonalra a District 9-t fogom kapni, nem a Chappie-t.

Igazán inkább annak örülnék, ha befejezné a Halo moviet.

2018. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!