Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nézi a Tóth Jánost:...

Aki nézi a Tóth Jánost: nektek nem kezd hiányozni pár rész után Kadosa és Emese?

Figyelt kérdés
Nem volt jobb, hogy időnként Emese megszivatja Jancsit, Kadosával karöltve? :-D

2018. okt. 5. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Sőt, néha Richárd is hiányzik a képből nem? Meg János anyja.
2018. okt. 5. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem ez volt a kérdés, de szerintem az a sorozat egy fos. A munkaügyek sem volt zseniális vagy ilyesmi, de az azért nézhető, kedvelhető volt. A Tóth János Tipikus esete annak, hogy vannak olyan karakterek, melyek kis adagban, mellékszereplőként jól működnek, ám egy főszerepet egyszerűen nem bírnak el. Na Mucsi karaktere pont ilyen!
2018. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen amúgy. Lehet, hogy az Emese karakternek pont ez a lényege. Kompenzálja a túláradó gyerekességet.
2018. okt. 5. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Emese a kedvencem!

Nem néztem a Munkaügyeket, de mások is mondták, hogy az jobb volt. Én csak ezt kezdtem el nézni, az eleje tetszett, az angyalkrémes sztori lehúzta sokáig, de aztán megint nézhető lett.

A legjobban akkor tetszett Emese, mikor rosszkor ment át kísérteni mert Balázsék találtak rá, és ahogy kivonult az a nő :D :D azt mondta "jaj de nagyon örültem" hát azon sokáig nevettem. Királyság a hülye szörméjével meg a nagy hajával együtt, hogy mindig abban nyit ajtót, úgy van otthon is. :D Szóval csípem Emesét eléggé.

2018. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is. ;) Nekem az a jó ebben, hogy azért János egy hihetetlenül bunkó, bárdolatlan de imádnivalóan gyerekes és éretlen - csak az van, hogy mindig következmények nélkül egy komédiában sem lehet tenni/mondani mindent. Valakit csak magára haragít az ilyen mindenképp. Úgyhogy az Angyalkencés, Lénás, meg egyéb marhaságok után, Emese feldobta a dolgot.

Amúgy a stílusa bejön. :D

2018. okt. 6. 00:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen szép két keresztnév!
2018. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!