Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Számkivetett film vége?

Számkivetett film vége?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Régen kiskoromban láttam ezt a filmet, azóta nem, aztán ma ment a tv-ben és megnéztem, de nem értem a végét. Addig világos, hogy az tartotta életbe, hogy azt a csomagot átadja. De mi ez a legvégén? Csak ott áll, nézi az utakat, majd elmosolyodik a kamerába..mi a vége? Mi történik? Mit tesz? Mi lesz veleee? Úgy érdekelne! Azt hittem komolyan, hogy nem találja majd a helyét és visszamegy😂

#szamkivetett
2018. okt. 5. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Én rég láttam, de az pont nem rémlik belőle, hogy az a csomag tartotta volna életben. Az embert (már amelyiket) az életösztön tartja életben. Gondolkoztam ezen, és én szerintem max. egy hétig bírtam volna.

Az van, hogy szegény embernek ott a nője. Érted, hogy az úgy a nője hogy el akarta venni meg minden, az ilyesmi inkább tartja életben az embert, hogy visszamenjen hozzá. És visszament. Csak addigra a nőnek már egy másik élete volt. És akkor véget érhetett volna úgy a film hogy ez milyen szomorú, de részben a nővel való találkozás reménye mentette őt meg. De megmenekült és ez fontosabb mint az, hogy az a nő az övé lehet vagy sem.

Amúgy meg úgy kezdődött a film, hogy mindent halogatott, semmire nem volt ideje a munkája miatt, magára, a nőjére, az igazán fontos dolgokra (ez lenne a mondanivalója a sztorinak), nem akarta hogy kárba vesszen az idő, és aztán szinte mindene odaveszett. A végén valószínűleg annak örült, hogy felfogta mennyi mindent tehet még amiket majdnem kihagyott.

2018. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy Wilson elmegy... :(
2018. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Wilson :(
2018. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen csak olyan befejezetlen a vége, legalábbis számomra 😂😐

Legalább még egy 5 perc belefert volna, hogy hová indult,vagy megismerkedett-e végül azzal a csajjal akinek a verandajan hagyta a kibontatlan csomagot a cetlivel, hiszen az utkeresztezodesnel gondolom a vegen vele talalkozik össze😀 hm.. Mindenesetre a legfontosabb hogy megmenekult, köszi a válaszokat:))

Szegény Wilson:( még elbirta volna kapni

2018. okt. 6. 00:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Valóban motiváló volt a csomag kézbesítése és biztos ez is hozzá járult, hogy újabb erőt gyűjtsön az életben maradáshoz. Ám nem egy tényezős dologról van szó, amikor az ember motivációt keres.

Az, hogy a csomagot kézbesítette egy fogadalom része volt, ami hozzá tartozik az elmúlt évek lezárásához. Mivel a sziget előtti élete arról szólt, hogy csomagot kézbesítsen minden áron, ezért ez segíthet visszarázódnia a hétköznapokba. Inkább ahhoz motiváció, hogy újra kezdje, amiben eddig jó volt.

2018. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg úgy jött le,hogy túlélte mindezt,dráma meg minden,de igazából ez nem érdekel senkit sem és megy tovább az ismerősei élete,csak épp ő már nem része ennek.

de ez hasonló lehet ahhoz mint amikor kapsz egy rettenetes hírt amitől a világod összedől,mert számodra fontos,életbevágó.

aztán körülnézel és egyértelmű lesz,hogy ez rajtad és a családodon kívül a kutyát sem érdekli.

2018. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az is kiderül, hogy a nő (Bettina) időközben elvált Dicktől (már hiányzik Dick neve a kapuról), mert kiderülhetett, hogy Dick Moszkvában megcsalja (Dick egy másik nővel van, amikor átveszi a csomagot)

Mivel Chuck-nak is "elveszett" a menyasszonya, ez egy utalás a film végén, hogy hasonló úton járnak és talán össze is jön Chuck Bettinával.

2018. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen Bettihez megy az útkeresztezésből! Jól teszi!👍
2022. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A szigeten a felesége tartotta életben h vissza menjen hozzá
márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!