Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem folytatták a Star...

Miért nem folytatták a Star Warst a '80-as években?

Figyelt kérdés

Hatalmas kasszasiker és rajongás övezte a trilógiát. Nem is értem mégis miért nem folytatták egyből utána, mint a rendőrakadémiát ami 7 részt élt meg vagy a mai Star warsot évenként forgatnak egyet. Irónikus már nem akkora siker, mint anno lett volna.


Szívesen elnéztem volna pár ilyen filmet a 80-90-es években :(


2018. okt. 6. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

lehetne most is menő,ha elővennék az old republicot,az robbantana minden szinten.

de elég megnézni a játék promókat,azok a pár perces kisfilmek star wars-osabbak mint a régi 6 és legfeljebb darth maul ér fel hozzájuk badass-ségben.

de szerintem azt meghagyják még a fiókban akkorra mielőtt végleg elfordulnának az egésztől az emberek,az utolsó előtti pillanatra.


régen meg azért nem folytatták,mert lucas a 3 részből olyan birodalmat épített,hogy nem is volt szüksége már filmekre,hogy betonbiztos mágnássá váljon.

valamint nem érezte olyannak a technikai fejlettséget,hogy filmre tudja vinni az elképzeléseit pont úgy ahogyan azt ő elképzelte.

2018. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy egyrészt valóban az volt a gáz, hogy nem volt elég fejlett a technika.

Másrészt Lucasnak tele lett a töke már, unta a SW-t.

Pénze meg szarásig volt.

2018. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Meg kellett várni amíg fejlődik annyit a számítógépes technika hogy a merészebb elképzelések is vászonra kerülhessenek...
2018. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!