Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki ismeri a The Purge-filmsor...

Aki ismeri a The Purge-filmsorozatot (Bűn éjszakája, Megtisztulás éjszakája), az el tudja ezt magyarázni nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most néztem meg az utolsó két filmet (Választási év, A sziget), és most nem értem hogy ennek hogy van az idővonala. Ugye a legutóbbi, friss film (2018) azt mutatja be, hogy hogyan kezdődött az egész: akik kitalálták ezt a gyilkolászósdit, azok előbb letesztelték egy zárt szigeten. Ez eddig oké is, de a filmben mindenen látszik, hogy idei, maximum tavalyi történések: 2017-es autómodellek, modern házak, modern technika, minden. Tehát nem hogy 20-25, de 5 évvel ezelőtt sem játszódhat.


Ehhez képest van az előző rész (2016), ami arról szól, hogy hogyan akarja a szenátornő berekeszteni az egészet, miután 18 évvel korábban kinyírták a családját. Ezen van a hangsúly, hogy egy gyilkos kivégezte a purge-éjszakán a családtagjait, 18 ÉVVEL KORÁBBAN. Azaz ez a perpatvar minimum 20 éve megy mire berekesztik, tehát a 4. film, ami az előzményeket mutatja be, minimum 20 évvel ezelőtt (vagy régebben) kéne hogy játszódjon. Ehhez képest abban a filmben 2017-es Dodge Challengerekkel, AMG Mercikkel meg Cadillac Escalade-okkal mászkálnak benne, okostelefonon hallgatja a zenét a drogdíler csávó edzés közben, meg minden egyebek, amik nem hogy 20+, de 5-10 éve sem voltak még. Akkor most ez hogy van? Valaki ezt meg tudja magyarázni? (Lehetőleg olyan aki látta és értette, figyelte a filmeket és benne a részleteket!)



2018. okt. 9. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
igy van ahogy leirtad . de ne keress benne logikát. pont most néztem meg az összes filmet kivéve a szigetet . a 4 elözményfilm a 20 év jól irtad az meg hogy a szigetben milyen verdák vannak az egy dolog az hiba a mátrixban . ja és nézd a sorozatot is 10 része van :D
2019. okt. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
most néze a szigetet az meg csak a fekákrol szol .szoval azért indult el az egész hogy visszaszoritsák a szaporulatot :D
2019. okt. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!