Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Aranyélet 2. évadában...

Az Aranyélet 2. évadában miért nem csukják le a rendőrnőt? Illetve, hogy Janka miért kezd el hirtelen eltávolodni Endrétől?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy az évad utolsó részében a rendőrnő a végén megjelenik Míra szülinapi buliján, pedig amiket művelt, az alapján simán börtönben a helye!!

A másik, hogy már házasságról is szó esett, majd nem sokkal később Janka elkezdett mégis csak ellene szervezkedni.. Hamis útlevél, kamu házasság Endre nevében, stb.



#HBO #Miklósiék
2018. okt. 9. 19:29
 1/2 anonim válasza:
Szia! Azért nem került börtönbe mert Ferinek az un. felkaroltja Jakab Erika ezért ő így is úgy is megakadályozta volna. Janka meg azért kezdett el távolodni mert Endre börtönbe ment, és el akartak menni Miklósiék, csak váratlanul Enosz kiszabadult ezért Janka inkább megölte.
2018. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk azt en se ertettem,Janka kit szeret tulkeppen?Attilat biztos nem,mert leneute,megcsalta a kopasz manussal,Endrevel is ..de ot se szerette...sztem Janka csak magat ,es a penzt szereti.

Nem tudom sajnalni..pedig nehez sorsa volt,videki falubol szarmazik...de megjatssza az urinot..

2018. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!