Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wonder Woman és az Amerika...

A Wonder Woman és az Amerika Kapitány miért hasonlítanak ennyire egymásra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak szerintem kopizta egymást a két történet? Azt nem tudom melyik volt előbb - a filmet tudom hogy az Amerika Kapitány, de magukat a szereplőket és a háttértörténeteket nem - így nem is tudom megállapítani hogy ki másolt kit, viszont elég sok a hasonlóság:


*Mind a kettő főszereplő szupererővel bír (igaz az egyik félistennő a másik meg genetikailag módosított mezei ember, de attól még mindketten emberfelettien erősek).

*Mind a ketten részt vesznek világháborús csatákban ahol erejüket és harci képességeiket kamatoztatják a jó oldalon.

*Mind a két világháborús cselekménynél van valami félőrült tudós meg egy szintén őrült katonai vezető (az AK-ban ez mondjuk egy személy egyben) akik el akarják pusztítani a fél világot.

*A főszereplő mindkét történetben elveszíti aktuális szerelmét és túlél 100 évet a jelenkorig, ahol szintén változatlan korral, külsővel ténykedik beilleszkedve a 21. századba.

*Mind a két főszereplő része lesz később valami szuperhős egyesületnek ahol világméretű gonosz ellen küzdenek.


Lehet tudni hogy ez szándékosan van így és a DC másolt a Marvelről vagy a Marvel a DC-ről, vagy pedig ez véletlen egybeesés? Vagy ennyire klisék a szuperhősök?



2018. okt. 11. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és arra ki se tértem, hogy mindkét sztoriban Steve-nek hívjál a férfi főszereplőt (csak az egyikben maga a főhős az, a másikban meg "csak" a segítője), és mindkét férfi főszereplőt egy Chris keresztnevű színész játssza. :D
2018. okt. 11. 15:45
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és a kerek pajzs amit nem fog a golyó...:D
2018. okt. 11. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

jó,hát ennyi erővel akkor batman meg egy felturbózott zorró.

csak ő nem z betűt karcol,hanem denevér jelet billogoz:)

amúgy zorró volt az első szuperhős,mindegyik tőle ered,de batman főleg.

amerika kapitány alapja meg,hogy speed-ezték,meg tesztoszteronnal tömték a katonákat a 2.vh-ban,hogy erősebbek,agresszívabbak legyenek és ne legyenek fáradékonyak.

ezért ak átalakulása egy anabolikus szteroid reklámnak is elmenne,míg ww egy félisten.

ez meg nem elhanyagolható különbség.

2018. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És Batman Vs Vasember?

Mi a szuper erejük?

pénz, ész, epic ruha, neves család, stb stb

2018. okt. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ugyanaz a férfi főszereplők szinkronja :D
2019. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!