Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan vezetik az autókat Az...

Hogyan vezetik az autókat Az utolsó ember a földön (The Last Man On Earth) sorozatban kulcsok nélkül?

Figyelt kérdés
Persze nagyon szép, hogy akármelyik autót megkaphatják, de valahogy nagyon bökdös belülről, hogy megmagyarázzam, hogyan vezethetik mindet. A világvége közeledtével minden ember az autója kesztyűtartójában hagyta a kocsikulcsot? Megtanulták kulcs nélkül elindítani az autót? Valami magyarázat csak van rá...

#azutolsóemberaföldön #thelastmanonearth
2018. okt. 12. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A sorozatban nincs rá magyarázat, úgyhogy marad a találgatás. Pl amiket írtál.


Ha világ vége van, elég nagy a káosz simán lehet, hogy néhányan otthagyták az autót kulccsal mindennel.

Vagy betörnek egy házba, megkeresik az autó kulcsot és elviszik a ház előtt/garázsban álló autót.

De ha jól emlékszem, a "világ vége" után 3 évvel játszódik a sorozat, szóval az is elképzelhető, hogy megtanulták feltörni őket. Végülis ennyi idő alatt, úgy, hogy semmi dolgod simán meg lehet.

2018. nov. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most játszák újra a comedy-n az első részt, és benne van, hogy amikor a Phil beköltözik abba a jó nagy házba Tucsonban, akkor megtalálja a kocsikulcsot egy szekrényen, megnyomja és csippan kint a garázsban az autó. Szóval így.:D
2019. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, azért gondoltam, hogy megkérdezem, ki hogy tippel :D nem tudom végignézted-e, de a végén már óriáskamionokat találtak meg mindenfélét, kíváncsi lennék :D


Dehát sokkal több kérdés is felmerült már bennem, de nem ez a sorozat az, ami megmagyarázza. pl a benzin romlandó..


De ugyanitt a kocsikulcsosra, ha mindenki otthagyta a kulcsát a kocsi mellett szívességből, akkor kellett volna csinálni egy túlélőházat a túlélőknek..mint a második részben. Nagy hűtők sok mirelittel, nem romlandó dolgokkal... :D imádom a sorozatot, mert a sajátos humora mellett el is gondolkodtat

2019. jan. 10. 00:37
 4/4 A kérdező kommentje:
*második évadban
2019. jan. 10. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!