Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Arra emlékszek belőle hogy vadnyugatos, és 5 banditáról szól akik együtt rabolnak. Egy nő és négy férfi. A négy férfiből ketten testvérek. A vége pedig az hogy ki akarnak rabolni egy bankot és a városlakók körülzárják őket a bankba és a végére csak a két testvér marad amikor az idősebb mondja az öccsének hogy mennyen ki hátul amíg ő elől eltereli a figyelmüket. A vége az hogy a báty meghal az öccse meg el tud menekülni.


Már régen láttam úgyhogy csak ennyire emlékszem :(



2018. okt. 13. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. mikori film?
2018. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tipp:


Törvényen kívül (Amerivan Outlaw, 2001).

https://www.youtube.com/watch?v=u6IagGSm9_0

2018. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 válaszoló. Kb 1995-2000 körüli lehet a film

2. válaszoló. Sajnos nem az mert ebben a banditák túlélik amire én gondoltam ott pedig csak 1 ember éli túl a bank rablást.

2018. okt. 17. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Tipp:


Brothers in Arms (2005).

https://www.youtube.com/watch?v=iVRzR_Bp1EU

2018. okt. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló. Ez az amit kerestem köszönöm. Kb 7-8 éve láttam ezért emlékeztem rosszúl de még így is megtaláltad :D
2018. okt. 18. 07:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Szívesen. A reddit-en találta meg BigD1970.


[link]

2018. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!