Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem adják le a Mi kis...

Miért nem adják le a Mi kis falunk 3. évadának 6. részét?

Figyelt kérdés

Gyanús hogy már 2 hete nem adták le a következő részt, és néztem a jövő heti RTL tematikát abban sincs benne.


És szintén valami érdekes dologra lettem figyelmes, felmentem a Ncore torrent oldalra, és az összes részt törölték onnan. De például a Majomparádén fent van a többi rész is.


Leírom, hogy én mire gondolok: (az egyikhez köze lehet)

1) Tudjátok van az a Morvai Krisztina nevű képviselő, neki mindig is nagyon szúrta ez a műsor a szemét, azt állította, hogy ez a sorozat lejáratja a magyarságot. Meg állítólag többször rendőrt hívott a stábtagokra is.


2) Lehet megfegyegette a kormány a RTL-t, ha ennyire kifigurázza a politikusokat, akkor legközelebb ennek következménye lesz.


3) Esetleg akkora volt a műsor nézettsége, hogy emiatt nem nézték az emberek a többi műsort az RTL-en, és ezért vették le.


Ti mire gondoltok?


2018. okt. 14. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első két elmélet túl vad, nincs ekkora hatalma senkinek. A harmadik pedig alaptalan, mert jó a nézettsége. Nem evidens hogy egy sorozatévadnak minden héten van része. A szombat esti sáv kiemelkedő a bevételek tekintetében, és az X-faktor nagyobb jelentőségű műsor az RTL-nél, így pihenőre tehették a másik sorozatot. Ha lemegy a tehetségkutató, folytatni fogják.


nCore-on semmilyen RTL-es forrású release nem lehet most (se barátok közt, se szulejmán, se survivor, se való világ, se más, megnézheted hogy mind rejtett), mert be lettek fenyítve. Nincs köze a sorozathoz, de mivel az is RTL-es, így értelemszerűen az sem kerülhet fel.

2018. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elkezdődött az x-faktor, annak adtak nagyobb prioritást és majd valamikor visszaillesztik a műsorba a mi kis falunkat.
2018. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!