Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csajbaj (2016) nincs egy...

A Csajbaj (2016) nincs egy kicsit eltűlozva szerintetek? Illetve milért az anyát szídja minden filmnéző, amikor a lány is borzasztóan viselkedett?

Figyelt kérdés

"A 12 éves Bird különös helyzetben van, neki kell gondját viselnie a könnyelmű anyjának, Jennynek. Birdöt az első menstruációja miatt megalázzák az iskolában. Ahogy Bird és Jenny a hormonok változásával küzdenek, az életük felfordul."


A youtube-on találtam.


Nő vagyok, így nekem is meg volt az első m. de én nem így reagáltam le. Viszont azt nézem, hogy a kommentelők csak az édesanyát szídják.


Jó, nem a legjobb anya... de nins egy kissé eltűlozva a lány részéről? A film felénél tartok, de bennem nagyon negatív érzéseket ébresztett a lány.


Csak én vagyok így vele?


Nem harapom meg a nekem ellentmondókat, szóval nyugodtan írhattok őszinte véleményt :)



2018. okt. 17. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!