Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The haunting of Hill house?...

The haunting of Hill house? Spoiler

Figyelt kérdés

Nem túl óvatlan lépés épségben hagyni a házat? Azt értem, hogy az apa megígérte a Dudleyknak a lányuk miatt, de a ház attól még éhes lesz és mi a garancia, hogy megint nem csal valakit vissza magához, mint Nellie esetében?

És ott lényegében csapdában vannak mind, nem? Miért jó az ott a kísérteteknek? Soha nem jutnak a túlvilágra.



2018. okt. 18. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszem hogy az apa meghal a végén, és mivel házban ragadt ő, Nellie meg az anyja így talán azért nem bontották le.


Hogy miért jó hely egy kísértetnek egy ilyen ház? Ezt nehéz megmondani, ők is emberek voltak egykoron így azt mondom talán mert ott nyugalomban vannak a maguk módján.Talán én se mennék át a túlvilágba ha az egyenlő az újjászületéssel, maradnék én is itt..nem áll szándékomban mindent megint elölről kezdeni.

2020. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igaz nem a kérdésre írom ezt, de ide kapcsolódik. Gyakorlatilag 2 nap alatt kipörgettem a sorozatot xd viszont pár részlet nem lett világos a számomra valószínűleg pont ezért xdd

Szóval: a ház miért is gonosz, mitől lett az?

Maga a Hill család akikről el lett nevezve ház, hogyan haltak meg pontosan?

Ugye a rendőr mondta az apának, hogy a szomszédok körében milyen pletykák terjengenek a házról, de igazából nem lett valami bőven kifejtve( vagy csak én nem figyelmet eléggé)

2021. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Történetesen szerintem nem is lehetne lerombolni a házat.

Spoiler: Amikor Luke fel akarta gyújtani a házat, az elég durván megvédte magát...

2021. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!