Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Disenchantment című rajzfilm...

A Disenchantment című rajzfilmsorozat az a Trónok harcát parodizálja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van ez az új Netflix-es rajzfilmsorozat, ami grafikájában a Simpson családra emlékeztet, és van benne ez a Princess Bean nevű főszereplő hercegnő csaj, ő nem Daenerys Targaryen paródiája? Már az előzetesben is vannak utalások, például az alábbi videóban 0:16-nál:


https://www.youtube.com/watch?v=YKo3hl4Ty5w


Teljesen olyan mint a Vastrón.


Ez a sorozat tényleg a Trónok harcát parodizálja, vagy csak véletlen egybeesés?



2018. okt. 18. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy a Simpsons és a Futurama alkotóitól van, nem véletlenül azonos a stílusa a három rajzfilmsorozatnak.

Én nem látom a párhuzamot. Nagyon más gondolkodásmód és teljesen más jellem a két karakter, Daeny és Bean.

2018. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre elég sok kritika és paródia van benne, de nem egy-az-egyben GOT paródia. Annál sokkal több ez a sorozat.
2018. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Vastrón egy olyan nagyon jól kigondolt és híres dolog amit már láttam pár helyen"lemásolva". Például a Hustle Castle játékban is a várad trónja a Vastrón. Itt is szerintem ilyesmiről van szó.
2018. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Odval az egy az egyben Varys. Kopasz, sötét bőr, szarkavaró és még a falban is van kéne.
2021. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!