Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gengszterzsaruk című film...

A Gengszterzsaruk című film végén mire mondja a lelőtt rosszfiú, hogy "Én megmondtam"?

Figyelt kérdés
Amikor Gerard Butler karaktere a végén szitává lyuggatja a főgonosz csávót, és az haldoklik a földön, akkor utolsó szavaival azt mondja neki hogy "Én megmondtam...", ezt mire értette? (Butler válaszol is neki, hogy "Ja. Megmondtad".) Próbáltam visszakeresni hogy mi az amire gondolhatott de nem jöttem rá. Mit mondott meg pontosan előre?

2018. okt. 19. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet már rájöttél,de szerintem arra mondta,hogy amikor telefonon beszéltek,merrimen azt mondta gerard butlernak,hogy nem versz bilincsbe. Ugye ezt arra értette gondolom,hogy nem megy vissza a börtönbe. És ugye mivel meghalt,így nem is sittelték le újra.
2022. ápr. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=cklnctnGhV4


Ez a jelenet az. 1:25:50-nél

2022. ápr. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!