Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ezt a rajzfilmet...

Ismeri valaki ezt a rajzfilmet? Ha igen, segítsen!

Figyelt kérdés

Nagyon kevés emlékem van róla. Fogalmam sincs mi lehet a címe. Sehol sem sikerült megtalálnom. A kétezres években készülhetett.

Valami olyasmi van benne, hogy van egy vadon élő fiú. Az erdőbe/dzsungelbe, ahol él, valami kutatók vagy felfedezők érkeznek. Ebben a csoportban asszem van egy lány, az apja, meg annak a főnöke.

A lány egyszer találkozik ezzel a vad fiúval, egymásba szeretnek. A gonosz főnök el akarja fogni a fiút.

Ezután csak annyi van meg, hogy a fiú ketrecben van, meg valamikor a folyóparton énekli, talán a Valaki mondja meg milyen az életet.


Aki tudja, kérem válaszoljon.



2018. okt. 21. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az véletlenül nem rémlik, hogy néznek ki a szereplők?:)
2018. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Tarzan? :D
2018. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fiúnak asszem hosszú, barna haja volt. Olyan 16 éves lehet amúgy a mesében. Más nem rémlik.
2018. okt. 21. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is a Tarzanra gondoltam, a 2013-as kiadásra:)
2018. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is a Tarzan
2018. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!