Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a kedvenc sorozat/fi...

Melyik az a kedvenc sorozat/film/rajzfilm amit öröké tudnátok nézni?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondolok hogy egy sorit, filmet vagy rajzfilmet már lezártak de te még néznéd.


Példának hozom: Tudom hogy az utolsó két rész már silányabb minőségű volt. De én a Végső Állomás filmekből minden évben tudnék nézni egy újabb részt. Tudván azt hogy már a történet "körbe ért" és a sztori is kezd már egy kicsit uncsi lenni.


Nektek van ilyen kedvenc?



2018. okt. 21. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Jurassic Park/World filmekből elvileg a következő lesz az utolsó, de nem bánnám, ha csinálnának később még egy trilógiát. Pont azért, amit írsz te is, mert hiába nem tudnának már újat mutatni, én akkor is élvezném. Gyerekkorom óta nagy kedvencek és az újakat is szeretem. Összesen az eddigi 5 részt már láttam kb 50x.

A Lost sorozatot bár lezárták és nem is szeretném, hogy folytassák, mert az úgy jó, ahogy van, de azt is bármikor tudom nézni.


Ezért jó, ha valaki szereti a szuperhős filmeket, mert abból jelenleg Dunát lehetne rekeszteni. :)

2018. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A váratlan utazást tudnám nézni sokáig, bár tudom nagyon régi, na meg Spongya Bobot sem unom meg.
2018. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Franklin- a teknősös, elég sok jó volt benne, de a sima 2D-s grafikával; meg még pl a Rupert macinak a kalandjai, nem a legelső verzió, de szintén nem a digitális; hanem ami a kettő között volt; szerintem Rupert maci újabb kalandjai; meg még pl volt Kimba,a fehéroroszlán -eredeti szinkronnal, meg még Én kicsi pónimnak a régi változata; az újat nem ismerem, de lehet, hogy az is jó:) De egyébként újra és újra ua részeket; vagy ha újakat gyártanának belőle? :) Amúgy szerintem ezeket ismételgetősen is jó nézni, hogy mindig ugyanazt a mondjuk 50-et újra:)

Sorozatból

Star Trek Deep Space Nine, -űrhajós, űrállomásos

Elveszett világ ---hosszú sorozat, dínós

Sliders -a dimenzióutazgatós

2018. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*a Rupert maciból a legelső szériát nem ismerem, csak láttam , hogy volt olyan, a 3D-s meg nekem picit ilyen legagyított, ilyen gügyögős lett; abból asszem 2 részt láttam; egyik volt, amikor elmentek a Holdra sajtért, a másik meg, amikor a szivárvány színei szétrepültek, szétrebbentek, és lepkehálóval kergették őket; nekem ezek a sztorik már túl egyszerűek voltak:) De ari egyébként az is, csak tényleg már ilyen gagyarászós, túlegyszerű:)
2018. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*Ja meg még a Varázslatos Iskolabusz, vagy a Mézga Család pl elég jók; múltkor néztem egy Mézgát, sátorozni mentek:)
2018. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*bocsi, mégegy, a középső Rupert maciban meg ilyen időutazások voltak, több is; meg Krétaország, meg Tükörország, meg Álmok-szigete; Óriások Földje:)
2018. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Én csak azt a filmet/sorozatot pontozom 10es-re, amit bármikor meg tudnék nézni újra, mert annyira jó.

Fimek:

Született gyilkosok

Dogville (Lars Von Trier)

A Generális, Keatontól,

Az ötödik pecsét, Fábritól (nem a csicska Fábry Sándortól, hanem Fábri Zoltántól)

A gyűlölet, Kassovitz-től

Bronson

Istenek Városa,

Az őslakó, de csak szinkronosan, mert az eredeti hang gyenge lett

Léon, a profi, Luc Besson-tól

Óceánjáró Zongorista lengedája

12 dühös ember (1957-es)

Amelie csodálatos élete

Liza, a rókatündér


Anime/animáció/rajzfilm (most öljetek meg, hogy egy kalap alá veszem ezeket, kérlek, tényleg az a lényege ennek a fórumnak, hogy az animés utálja a rajzfilmeseket - vagy akár fel is nőhettek és kezelhetitek ezt a választ emberként is):

Chihiro

Wonderful Days

Kirikou és a boszorkány



Sorozatokból ilyen:

Black Mirror (kivéve S01E01)

Homeland

Outsourced - szinten a mindennapi munkám tökéletes dokumentációja ez a sorozat

Városfejlesztési osztály

2018. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3-4-5-6 vagyok; animében nem is gondolkodtam; de pl ha a Sámán királynak lenne folytatása az után a rész után, amivel lezárult... :) De mondjuk nemtom:)
2018. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
75%

Sorozatok: Stranger Things(nincs még vége, de egy örökké valóság mire folytatódik), Breaking Bad, Prison Break első 2 évada, na és persze az örök klasszikus Jim szerint a világ :)


Filmek: Tolvajok városa, warrior, halálos iramban 1, Bourne filmek,Holtak hajnala és még sorolhatnám

2018. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
82%

A végső állomást én is akárhányszor meg tudnám nézni.

Sorozatból talán a The end of the f***ing world, bár annak lesz még egy évada, de amikor ezt még nem tudtam, egy világ tört össze bennem, mikor kivégeztem az első évadot. Azóta kb 7x láttam, volt, hogy egymás után kétszer is megnéztem, nem tudom nekem nagyon tetszik, pedig elég rossznak mondják, de számomra unhatatlan.

Aztán a Stranger Things-et is bármikor meg tudnám nézni, de az még folytatódik (can't waiiiit to s3 ^ ^)

2018. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!