Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kop-Kop című filmben kik...

A Kop-Kop című filmben kik voltak igazából a lányok?

Figyelt kérdés
A film alapján valószínűtlen hogy csak két 20 éves csaj akik egy görbe estét akartak, elég komolyan kivitelezték a gaztetteiket és elég komoly károkat okoztak testileg, lelkileg és anyagilag is. Ők valami rosszfiúnak dolgozó titkos ügynökök voltak vagy valami kéjencek vagy hogy volt ez? Nem igazán értettem (angolul láttam szóval voltak részek amik ködösek).

2018. okt. 22. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
ők azokat a nős férfiakat büntették meg kedvtelésből akik engedtek a csábításnak,ezt el is mondják a filmben azt hiszem.tényleges indok nem igazán derül ki,legalábbis számomra,s ez miatt zavart is rendesen.mindenesetre én bánom hogy megnéztem(oké Ana de Armas miatt annyira nem)
2018. okt. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak két unatkozó pszichopata volt.
2018. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!