Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akarom megnézni a A...

Most akarom megnézni a A barlang (The Descent) című filmet. Vélemények aki már látta?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 15:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszi előre is a válaszokat:)
2010. jún. 24. 15:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Régebben láttam(meg is van) Egyszer megnézhető film kategóriájában van,de nem veszít az sem aki nem látta..

Vannak sokkal jobb filmek nála..nekem olyan másodosztályúnak tűnik..

2010. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én haveri társasággla néztem kb 1 éve... nekünk nagyon tetszett... néha emlegetjük is:D sztem nézd meg, tetszeni fog!
2010. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
jó film, szerintem érdemes megnézni
2010. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szar
2010. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én itthon találtam, és teccett a dvd borító, gondoltam megnézem. hát végülis jól szórakoztam xD

de azért van, ami tényleg ijesztő benne. Jó film

2010. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a filmet,összességében jó volt, addig a pontig amég a szörnyek megnem jelentek,nekem nem nagyon jött be, főleg, hogy rengeteg volt belőlük. Az viszont kifejezetten tetszett, hogy a csajok mennyire feltalálták magukat és azért nagy volt az összetartás egy ideig:)
2010. jún. 26. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!