Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem segíteni? Kérlek...

Tudtok nekem segíteni? Kérlek titeket

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam egy filmet aminek fogalmam sincs a címéről de sokat eszembe jut!! Annyira emlékszem belőle h mindenki fekete öltönyös ügynök volt fekete napszemüveggel és amikor levette akkor nagy fekete ufó szeme volt! Azt hiszem valami akció film előre is köszönöm ha valaki tud segíteni de nem a men in black re gondolok! Nagyon idegesít h nem tudok rá jönni mi volt az

2018. okt. 26. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Árnyékember, azt hiszem ez volt a címe.

Én is emlékszem rá, egy családot üldöztek, akiknek a birtokában volt egy videofelvétel az űrlényekről, és ezt akarták tőlük megszerezni.

Én is nagyon régóta keresem, de eddig nem jártam sikerrel :/

2018. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, közben rákerestem még egyszer, és most meg is találtam :D Holnap szerintem meg is fogom nézni.


[link]

2018. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen!! Ez volt az!! Nagyon szépen köszönöm sokat segítettél!! Évek óta törtem rajta a fejem!! Örök hála érte!!
2018. nov. 5. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!