Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az első igazi horrorfi...

Mi volt az első igazi horrorfilm amit láttatok?

Figyelt kérdés
Mennyire volt meghatározó élmény?

2018. okt. 29. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Sikoly volt és kb. azóta is valamiért az az egyik kedvencem. Olyan 7-8 éves voltam.
2018. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán a Kedvencek temetője. Nagyon gyerek voltam még, anyám nézte a tv-ben, én meg kilestem, mikor már aludnom kellett volna.


10 év telt el, mire újra meg mertem nézni, a könyv is hasonlóan soká került a kezembe - pedig amúgy Kinget 12 éves korom óta olvasok, de azt évekig nem mertem még. :D

2018. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

démonok-demons 1985-amikor a moziban veszik fel a maszkot...a jó öreg vhs korszakból.

annyira volt meghatározó ez kisfiúként,hogy volt a szobában egy maszk,ment a film és nem mertem megmoccanni.

se hogy kikapcsoljam a filmet,se hogy bedobjam a maszkot a szekrénybe,ezért végigrettegtem a végéig,aztán kifutottam a szobából.

amikor elmúlt a sokk élmény,a velem korabeli haverjaimat is be-szarattam vele:)

2018. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1990-es években, gyerekként, nyaraltunk. A nagyszüleim azt hitték, alszom, és megnéztek mellettem egy horror filmet. A címét nem tudom, de híres szakácsokat gyilkoltak sorra, a menü sorrendjében. A végén a desszertes csaj megmenekült, valami torta talán felrobbant. Nem is tudom, tényleg horror volt-e, de én rettegtem egész éjjel.
2018. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mocsárlény (1982)

Én 1993-ban, 6 éves koromban láttam belőle néhány lényegesebb jelenetet, de azok sem voltak annyira ijesztőek, csak kicsit! Meg is lepődtem magamban, hogy "csak ilyen egy horrorfilm, ezt tiltják a gyerekeknek???"

2018. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 13 kísértet (2001) és 9 éves voltam. Mai napig egyik kedvencem, pedig mai szemmel nézve elavult technikákat használtak mégis imádom. Mai napig szorongva nézem meg éjszaka :D
2018. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyire vissza tudok emlékezni a Rémálom az Elm utcában egyik részét láttam. De nem tudom melyik mert csak egy jelenet rémlik. Hogy a srác ül a buszon és az ujjaiból kinőnek Freddy karmai.


Beismerem hogy azután nem mertem elaludni, de valahogy mégis elaludhattam mert Rémálmom volt Freddyről :P

kb olyan 7-8 éves lehettem.

2018. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!