Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jennifer Lawrence mint Ahsoka...

Jennifer Lawrence mint Ahsoka Tano? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek Jennifer Lawrence megfelelő választás lenne Ahsoka Tano szerepére egy élőszereplős Star Wars-filmben? Ti mit szóltok ehhez az ötlethez, miért tartjátok/nem tartjátok jó ötletnek?

2018. okt. 29. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Túl idős lenne Ahsoka szerepére.
2018. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is idős lenne.
2018. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
én úgy vagyok vele, hogy teljesen mindegy, mert az egész lénye csak a mesére lett kitalálva. nem hinném, hogy lenyomnák a rajongók torkán ezt a förmedvényt.
2018. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kissé idős hozzá. :/
2018. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De miért hozza fel mindenki az életkort? Ahsoka nem csak a Klónok háborújában szerepelt, és nem volt örökké gyerek... A Lázadókban legalább 35 évesnek kell lennie, ehhez JLaw még fiatal is lenne jelenleg...
2018. okt. 30. 11:59
 6/10 anonim ***** válasza:

karakterben túl közel lenne misztikhez ezért nem vállalná szerintem.

mind a két karakter akrobatikus mozgású idegen lény és harcművész.

2018. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 Ahsoka az egyik legkedveltebb karakter már nem azért, sokan miatta nézték csak a Klónok HÁborúját/Lázadókat (én mondjuk pont nem, sosem szerettem), sőt, nem is csak gyerekek szeretik, amit az bizonyít, hogy az Ahsoka KÖNYV sokáig a legjobban fogyó SW könyv volt (Szukits, szóval itt MO-n legalábbis), remek számokkal. Voltak internetes szavazások is, hogy milyen spin-offokat szeretnének látni a rajongók, és Ahsoka mindig ott volt a legjobb 3-5 közt.
2018. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én írtam egy másik kérdéshez hogy szerintem illene rá a szerep. Az X-Menben is jól hozta Raven szerepét.


Bár tényleg hasonló a két karakter ezért nem biztos hogy elvállalná a szerepet.

2018. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tislerics Máté ***** válasza:

Ahsoka Tano a valóságban egy fiatal szép nő benyomását keltené. Jennifer Lawrence ellenben ronda és öreg...


[link]


Tudom a sminkel is digitális technikával fel lehetne javítani a rusnya fejét, de szerintem egyszerűbb és elegánsabb lenne egy fiatal fekete színésznőt alkalmazni.... Ha már alapból is az arcmozgásait egy fiatal fekete nő adja most is....

2019. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én alapvetően színészileg megfelelőnek tartanám rá, mert jó színésznő, és szerintem alapból szép is. Ami esetleg furcsa lenne, hogy Jennifer Lawrence sokkal magasabb, és eléggé eltér a mimikája is - nekem a már nemzetközi szinten is felmerült Rosario Dawson ilyen szempontból sokkal jobban illene egy felnőtt Ahsoka megformálásához.
2019. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!