Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb? És miért?...

Melyik a legjobb? És miért? Inni és élni hagyni (True Blood), Így jártam anyátokkal (How I Met Your Mother), Odaát (Supernatural) vagy Spanok (Skins)

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 23:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az így jártam anyátokal. És miért? Csak meg azért!
2010. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
True Blood-ot nézem (3. évad) az Odaátot ismerem. Mindkettő a maga nemében jó. Mivel most előbbit követem, utóbbiból nagy a lemaradásom, s tekintve hogy a vámpírok, mint misztikus lények jobban érdekelnek a True Blood melett szavazok. Utóbbi kettőt nem ismerem, láttam ugyan előzetest mindkettőből, de azalapján nem fogott meg. (A True Blood és Odaát viszont már előzetes alapján jó volt.)
2010. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel ezek közül csak a How i met your mothert nézem, és az az egyik kedvenc sorozatom, ezért arra szavazok:)
2010. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
how i meet your mother!!
2010. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyikse
2010. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A true blood és a skins a nyerő :D
2010. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
ODAÁT! Mert az nem az a sablonos tiniknek szóló ökörség -.-
2010. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pl. az Odaátot és a HIMYM-t nem lehet összehasonlítani, mert tök más stílus.. mindkettő jó. Az Odaátot nagyon szeretem, esténként nézem, a HIMYM-t meg napközben kikapcsolódni.

A True Blood-ért annyira nem rajongok, de azért nézem :

2010. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

)

(előző vagyok, ez lemaradt :D)

2010. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Odaátot és HIMYM-et érdemes nézni.Egyediek.A true bloodról nem szólok inkább semmit,hasonló véleményen vagyok róla mint az előző,csak meg tudnám még toldani pár *szép* szóval...de sokakat felidegelnék,úgyhogy inkább nem teszem.
2010. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!