Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Hogyan...

Mi a véleményed a Hogyan neveld a sárkányod című animációs filmről?

Figyelt kérdés
Ezt a filmet fogjuk megnézni és nagyon izgatott vagyok, hogy jó lesz-e a film? Mi a véleményetek róla? Érdemes megnézni?
2010. jún. 25. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett , bár még nem láttam. Azt mondják hogy jó film.
2010. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nagyon nagyon jó film, de ha szereted a "normál" kinézetű sárkányokat, akkor a filmbeli sárkányban(a "főszereplő") csalódni fogsz


(szvsz)

2010. jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a gyerekeimnek nagyon tetszett. ők 10 és 13 évesek. ha 10 körül vagy tuti tetszeni fog, ha idősebb, már nem biztos. hiszen tkp mesefilm.

én sem voltam elragadtatva tőle.

34

2010. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bnőmmel néztük, Fogatlan ennivaló egy teremtés.:D:D szeretem az ilyen filmeket, így aztán tetszett.:D


14/L

2010. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minden gyereknek és gyermeklelkű felnőttnek ajánlom. Tényleg nagyon jó mesefilm, és ne az elcseszett borítóról ítélünk, mert nagyon tartalmas és szép. Nem vagyok nagy sárkányrajongó (és sárkányokat is csak kínai ábrázolásokban láttam), de ez a mese nagyon bejött. Nem véletlen az 500 millió dolcsi feletti bevétel. Nem nagyon értem az előttem szólót amiszerint azt mondja, hogy normál sárkány ábrázolás, mert ezerféle van, sőt ezek a kinézető sárkányok sokkal "szelídebbnek" néznek ki (és szerintem szebbek is).
2012. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogatlan annyira édes és oylan mint egy hűséges kutya :) nagyon jól meglett csinálva,amikor hablaty hozzáér a rajzolósdi után és a sárkány elrohan akkor mintha azt mondaná ezzel hogy- Mégis mit csinálok?,ennek a kis fogpiszkálónak a fajtája ölte már meg a fajtársaim százezreit :// na szóval nekem nagyon tetszett és azt olvastam hogy 2014-ben lesz a 2.része,vagyis pontosat nemtudok de azt tudom hogy max 2 éven belül lessz :)) ha eljön az ideje akkor majd látni fogjuk az előzetesét :) na a lényeg hogy nagyon szeretem az iylen fajta filmeket ahol a nyomi kis senki szerez egy rakás havert,megszeretteti magát egy csajjal aki féléreismerte sőt mindenki félreismerte,és elfogadják,és ez az egész nagyon tetszik hogy ami a sorozatban is van hogy eggyütt járják a környéket a haverokkal,és nagyon tetszik a filom az a lényeg :) és az 1.számú kedvencem :PP Fafej :P (a fiú) nemtudom miért de amikor megláttam és beszólt valami fafejeset XD tudtam hogy ő lesz a kedvenc meg persze fogatlan és hablaty :)) Ha valaki szeretne a filmröl vagy a szereplőkröl beszélni velem akkor irjon nyugodtan :)) vagy facebookon is beszélketünk :) priviben belinkelem az adatlapomat,és akkor dumálunk :) :D ja és IGEN érdemes megnézni :)) még ha nem is tudod miröl szól bízz azokban akik dicsérik a filmet,ha megnézted akkor megszereted
2013. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!