Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Asajj Ventressnek mi lett a...

Asajj Ventressnek mi lett a sorsa a Klónok háborújúban?

Figyelt kérdés
Csak én nem emlékszem vele mi lett, vagy ki sem derült? Ő túlélte a háborút? És ha igen, hová lett utána?

2018. nov. 2. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Asszem nem halt meg.

De még van rá 1 évada :)

2018. nov. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nos, ugyebár amikor a Disney a Lucasfilm felvásárlása után elkaszálta a sorozatot akkor már meg volt a teljes hetedik évad forgatókönyve is. A sorozatban már korábban is voltak és lettek is volna még olyan egymást követő epizódok amik egy kisebb önálló sztorit mesélnek el, mint példáuk az első évadban a Malevolance történetszál. Az el nem készült epizódokból párat kiadtak könyv formájában és beletsrtoznak a hivatalos kánonba. A Sötét tanítvány című könyv is ilyen, aminek Ventress az egyik főszereplője. Én olvastam és nem szeretném elrontani az élményt másoknak, úgyhogy ha érdekel szerezd be a könyvet és járj a végére mi lesz Ventresszel. Remélem tudtam segíteni.
2018. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Obi wan keni neki válasza:
öszejött Quinlan Vossal a sötét tanítvány könyv erről szól
2020. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!