Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy Vámpírnaplókos...

Keresek egy Vámpírnaplókos magyar nyelvű fanfictiont. Ti felismeritek melyik ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem belőle hogy Caroline beszélget Elenával mert a barátja el akarja vinni a családjának bemutatni. Carolina fél hogy nem biztos benne hogy szereti, mert a nyáron találkozott egy férfival aki tetszett neki és attól is fél hogy fog-e tetszeni nekik. Elena biztatja, hogy jól kifognak jönni. Negérkezik a barátja aki Kol, és beteszik a lány csomagjait a kocsiba és elindulnak. Útközben Koltól is megkérdezi hogy biztos hogy ki fognak-e jönni, aki azt mondja, hogy biztos. Azt nem említi meg, hogy a nyáron találkozott valakivel. Mikor odaérnek Esther nyit nekik ajtót. Megismerkedik a család tóbbi tagjaival, kivel többet kivel kevesebbet beszél. Arra emlékszem, hogy Finnel is beszélt csak ő mondta, hogy sok dolga van és később beszélnek még és elmegy a dolgozószobájába. Az egyik testvérével még nem ismerkedett meg mert ő nem volt otthon. Mikor az utolsó testvére is megérkezik, aki Klaus. Caroline meg döbbenten áll, mert ő volt az akivel nyáron megismerkedett és vonzódott hozzá. Idáig jutottam viszont most szeretném újra elkezdeni. Régen olvastam úgyhogy lehet hogy valamit rosszul írtam. Ha valaki ennyiből ráismer az légyszi linkelje be a weboldalt, vagy írja le válasznak a történet címét mert sehol se találom. A válaszokat előre is köszönöm! Elnézést, hogy sokat írtam.

2018. nov. 3. 18:20
 1/3 anonim válasza:

The way i loved you ez a címe

a blog neve: Genuine beauty

Remélem megtalálod.

2020. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 9. 11:17
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit!
2020. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!