Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsban Grievous...

A Star Warsban Grievous tábornoknak valóban bejött Asajj Ventress? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most olvastam egy konteót, ami egy kimaradt jelenettel kapcsolatos, a Klónok háborúja rajzfilmsorozatban. A kivágott rész ha jól tudom a 3. évad 2. epizódjában (ARC troopers volt a címe) szerepelt, ahol Ventress szájon csókol egy klón parancsnokot miközben felnyársalja őt a fénykardjával. A magyarázat erre a cselekedetre az volt hogy jelen volt Grievous tábornok akinek állítólag Ventress tetszett, de a nő meg utálta őt, és így akarta megalázni. Kérdem én, ennek mennyi a valóságalapja, hogy volt ez a szál pontosan? Mi benne a hivatalos álláspont?

2018. nov. 4. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebbe mi az alázás?
2019. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudnál erre forrást? Szerintem esélytelen

Egyszerűen néhány retardált megpróbálja a világ összes karakterét összehozni. Erre jó példa az új trilógia is, ahol konkrétan NEM volt két olyan név akiket ne hoztak volna még össze (na jó, Phasma-Rey meg Snoke-Maz Kanata még talán nem volt)

2019. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!