Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bohém Rapszódia című filmben...

A Bohém Rapszódia című filmben van korhatáros jelenet?

Figyelt kérdés
Mármint olyan Amit egy tízéves gyerekek nem kéne látnia.
2018. nov. 8. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van. Nem is értem, hogy miért nem 16-os karikás minimum.
2018. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne kb semmi. Két nagyon rövid meleg csók jelenet van, meg egy nagyon-nagyon elfedett meleg bár jelenet, de az is úgy, hogy közben meg a zene és a képek össze vannak vágva a zenélős képekkel. Inkább azért nem vinném el, mert nem látom, mi érdekes lehet ebben a filmben egy tízévesnek. Inkább várjátok meg a Diótörőt, erre pedig menjetek gyerek nélkül. Nem hiszem, hogy élvezné, kivéve ha már tíz évesen megszállott Queen rajongó. (Ebben az esetben extra piros pont a neveltetésére :D)
2018. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok és szerintem semmi korhatáros jelenet nem volt benne. Nekem nagyon tetszett, azóta utánanéztem a Queennek, nagyon megtetszett és még többször meg fogom nézni. Az unokaöcsém 10 éves és neki is nagyon tetszett, úgyhogy szerintem mindenképp vidd el a gyerekedet a filmre, szerintem tetszeni fog neki! :)
2018. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!