Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintettek melyikből lenne...

Szerintettek melyikből lenne egy jó film? (lent)

Figyelt kérdés

Horror|Thriller


Egy fiatal forgatókönyvíró egy kitalált várost épit fel a képzeletében. Majd később kiderül, hogy a férfi beszorul a saját képzeletébe. Majd kezd megörűlni, pluszba pedig megelevenednek a forgatókönyv elemei, például egy gyilkos vérengzésbe kezd.


Egy fiatal testvérpár nagyapjuk tanyája fellé veszi az írányt. A kisváros gyanús, majd kiderül hogy a nagypapa már több éve halott és csak egy sorozatgyilkos él a tanyáján, aki a testvérpárt szépen terrorizálni, kezdi majd elkezdődik a macska-egér játék...


Egy család egy hatalmas villát örökköl, majd a beköltözés napján pár idegen rájuk tör és magukkal viszik a család lányát, akit pedig megkínoznak. A lány apja és a család többi tagja viszont egy fejszével, láncfűrésszel az idegenek után erednek. Akikről kiderül hogy felbérelt emberek voltak. (Valaki azt akarta hogy öljék meg a lányt) Például:. A betegesen szerelmes, alkoholista, irigy szerelme.



2018. nov. 10. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőből ki lehet hozni rengeteget, a másik kettő meg már a könyökén jön ki az embernek, hogy van egy ház, meg ellopják ezt meg azt, tanyahelyszínek, felbérelt és nyilván harcra képes emberek vs szülők meg a többi hasonló... Mindenképp az első, talán a második akkor, hogyha tényleg nagyon jó az egész összetétel, a karakterek, de már tömegesen vannak az olyan filmek, hogy akad egy elmeroggyant, akit a film végéig nem bír senki megölni azt ja... :"D
2018. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is az elsőben láttam legtöbb potenciált! 😁
2018. nov. 10. 20:17
 3/8 HalkHogen ***** válasza:
100%

Az első tűnik újszerűnek. Abból sok érdekeset ki lehet hozni.

A másodikat mondhatnám nemrég csinálta meg Shyamalan The Visit címmel.

2018. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
The Visit-et láttam és tényleg...
2018. nov. 10. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az első. Ez tűnik a legérdekesebbnek és ez hordozza szerintem a legtöbb lehetőséget magában.

Esetleg filmet tervezel készíteni?

2018. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem... csak próbálkoznék, ha lenne pénz, mert ez így még nem menne...
2018. nov. 10. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
én a második sztoriban látok fantáziát.remek thrillert lehetne belőle kihozni.mondjuk a testvérpár egyikét alakíthatná valami ismert,tehetséges,fiatal színésznő pl:Kat Langford (13 okom volt)vagy Shailene Woodley míg a fiútesó lehetne valami tinikedvenc pl:Ansel Elgort,Logan Lerman,vagy Dylan Minette(ha már 13 okom volt)sorozatgyilkosként Andy Serkis vagy Tommy Lee Jonest tudnám elképzelni...
2018. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg... érdekes...
2018. nov. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!