Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen a h2o 3....

Szerintetek milyen a h2o 3. évada? És ha tetszik/nem tetszik akkor miért? Csak az válaszoljon aki már látta. Lehetőleg azok kíméljenek akik szarral kezdik a mondatot mert akkor sztem ők nem is látták csak egy-két részt belőle.

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó.Először azt hittem hiányozni fog Emma de végülis örülök ,hogy nincs már.Nekem Will nagyon szimpatikus.És igen tetszik a sorozat.Sokkal eseménydúsabb mint az első 2 évad.
2010. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ,de vannak benne unalmas részek:S

Will nagyon helyes :P Lewist pedig sajnálom, hogy csak a végén tér vissza...

2010. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem is jó és valóban jobb az előző két évadhoz képest már csak azért is mert idősebbek és a történet menete is jobb. Először én sem örülten annak h Lewis kiment a sorozat közepe tájékán de a végén amikor visszajött nagyon jó volt bár sejteni lehetett hogy visszajön az utolsó részben

Emma nekem egyáltalán nem hiányzik igazából nem nagyon szerettem a karakterét olyan fontoskodó volt, és így legalább Ricki és Cleo szerepe is fontosabbá vált vagy legalábbis nem olyan gyerekes mert pl az első évad első részében Cleo olyan félős, ilyedős volt, Ricki meg komolytalan egy kicsit a 3.évadhoz képest

2010. jún. 26. 11:25
 4/13 anonim válasza:

Szerintem is jó. Bár én még csak a 25. részig láttam,de nézem! :)

Én "Zén"-ért vagyok oda :D és Rikkivel összejönnek a végén?

2010. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

sztem tök jó. É sazért mert pl. tök helyes az új fiú, will.

És szerintem jó ötlet volt feldobni a történetet azzal, hogy itt megjelennek a misztikus erők.

2010. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek:

Nem fog újra összejönni Ricki és Zane a végén talán ha lesz 4.évad amiben reménykedek akkor esetleg abban. De biztos h ha lesz 4. évad akkor minimum egy év múlva láthatjuk, mert Austráliában még nem is forgatják.

2010. jún. 27. 16:49
 7/13 A kérdező kommentje:
De van róla szó egy utolsó, lezáró 4.évadnak ami azért is lenne klassz mert ott már nem suliba járnának hanem már szinte felnőttek lennének
2010. jún. 27. 16:52
 8/13 anonim válasza:

Köszi a választ! Ma sikerült megnézem az utolsó részt is. :)

Kár,hogy nem jönnek össze. Áhh,remélem minnél hamarabb lezs 4. évad (ha lesz)!! :)

16:17-es voltam

2010. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nektek ki a kedvencetek ??

nekem bella meg cleo de ricki-t is szeretem

zane nem annyira

ryen helyes csak kár h sophie-val szövetkezik

will is helyes és őt is szeretem

2010. jún. 29. 12:23
 10/13 A kérdező kommentje:

a 2. évadban szerettétek emma pasiját??

és sharlotte-ot??

2010. jún. 29. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!