Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmekben miért van annyi...

A filmekben miért van annyi csókolózás, szexjelenet és társai?

Figyelt kérdés
Annyira zavaró tud lenni, hogy műfajtól függetlenül mindenhova bele kell erőltetni a románcokat, oda is ahol semmi keresnivalójuk. Mi értelme van ennek? A romantikus filmek nyilván más dolog, de azt veszem észre hogy bármit nézek, kalandfilmet, akciófilmet, horrort, fantasyt, vígjátékot stb. kb. 10-ből 9 filmben van csókolózás, és 10-ből 4-ben szexjelenet. Miközben egy-egy ritka kivételtől eltekintve semmi jelentősége a film cselekményének, előrehaladtának szempontjából. Ennek ellenére mindig smároltatják a csajokat a pasikkal. Most is nézem: Nemzet aranya, Nicolas Cage smárol a csajjal pedig épp egy katakombába mennek le. Aztán az új Solo film: már rég kiderült hogy a csaj elhidegült Solotól, meg nem fognak újra összejönni, de azért fél órát cuppognak a Falcon gardróbjában. De még háborús filmben is láttam már, pedig ott aztán végképp semmi keresnivalója. Mi a bánatnak kell ennyi romantika a filmekbe? Mitől lesz ezzel előrébb az egész? Meg tudja ezt valaki magyarázni:

2018. nov. 12. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A közönségnek kevés kivétellel (pl. mint te) úgy látszik bejön. Cage helyében én is lesmaciztam volna a csajt, mert talán nem lesz rá több alkalmam, mert ott pusztulunk.
2018. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre van igény, és a 2 órás filmidőt ki kell tölteni valamivel, és ezek lesznek a szex vagy szerelmi jelenetek. Sokszor tényleg zavaró, és értelmetlen a szex a filmben.
2018. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyet javasolnék! Inkább nézd azokat a smacizós filmeket, mintsem az rtl, tv2 fos sorozatait. Gondolj bele, van olyan hogy ISAURA TV! A hányinger elfog ezektől a baromságoktól! És akkor a brazil baromságokról, és a Betti a csúnyalányról nem is beszéltem.
2018. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 HalkHogen ***** válasza:
100%

Huhh, A nemzet aranyában az tényleg egy borzasztóan erőltetett jelenet volt... :/

Vannak olyan jelenetek, amikbe vétek tenni akár egyetlen csókot is.

2018. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

nekem ink az tűnt fel,hogy a meleg meg a leszbikus szálat erőltetik bele egyre több filmbe és szinte minden sorozatba.

nem vagyok homofób,de tiszta zavaró,hogy full oda nem illő,semmi köze a sztorihoz,de mégis bele kell tenni a fene tudja miért.

2018. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert a szex jó. Pont.
2018. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha zavar, ajánlom, hogy nézz 12-es karikás, vagy az alatti besorolású filmeket. Azokban kevesebb az ilyen jelenet.


Legjobb szándékkal írom ezt: A szex az élet része. Valakinek óránként, valakinek naponta, valakinek hetente, vagy havonta, vagy évente van hozzá szerencséje. Ha ez zavar, és felnőtt vagy, akkor még ajánlom egy pszichológussal való beszélgetést. Lehet van valami szorongásod, amit ez triggerel. Ha még nem vagy felnőtt, akkor a zavar érthetőbb. Ebben az esetben a szüleiddel beszélj erről. Segíteni fog elfogadni.

2018. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Félreértettél utolsó, semmi bajom a szexszel, én arra gondoltam hogy miért van benne olyankor is ha semmit nem lendít a cselekményen.
2018. nov. 14. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor valóban félre értettelek. Elnézést :)
2018. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Lassan idejétmúlttá lesz a kérdés:

[link]

2021. nov. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!