Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Anikó Show-ba honnan...

Az Anikó Show-ba honnan szedik össze az embereket?

Figyelt kérdés

A valóvilág meg az összes műsor hirdeti magát összevissza mindenhol,de az Anikó Show hirdetéseibe nem futottam még bele (reklámot láttam,de olyat nem ,hogy embert keresnek a problemaival).


Azt figyeltem meg ,hogy sok ember aki szerepel benne nem is beszel rendesen magyarul. Honnan szedik oket ossze?


2018. nov. 15. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A Mónika meg hasonló beszélgetősnél is az utcáról szedték össze ezeket az embereket. Illetve az RTL még a közösségi oldalakon is direkt kasztingol, egyszerűen rád ír valami promós ember, hogy van lehetőség a tévében szerepelni, aztán a részletekből majd kiderül hogy hol is. Azt hiszem tipikusan az Éjjel-nappal Budapestnél csinálják ezt, gondolom látva a sok tróger magamutogató embert, de nem kizárt hogy más műsornál is így van.
2018. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kimennek a putrisorra és meglobogtatnak pár ezrest.
2018. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!