Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez?

Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik, hogy egy kutya nézi a híradót, és a földönkívüliekről, és a világvégéről volt szó.

Utána arra emlékszem, hogy az ufók rátalálnak a Földre, és át akarják adni a szuper képességüket egy halandó földi embernek avval a céllal, hogy 24 óra alatt negatív dolgokat kell csinálnia a Földön: háborút indítani, megbetegíteni az embereket stb. Ha ez nem teljesül 24 óra alatt, akkor megsemmisítik a Földet.

És amikor kiválasztottak egy amerikai tanárt véletlenszerűen, akkor átadták a szuper képességüket. Először a tanár felrobbantotta a diákjait, és kárt okozott a városban. A kutyáját megtanította beszélni emberi nyelven.

A többire már nem emlékszem, csak a végére.

A vége az volt, hogy a kutyájának át adta a szuper képességét, és azt kívánta, hogy meg akarja semmisíteni a földönkívülieket, akik tönkre akarják tenni a Földet.

Kb. ennyi ragadt rám, amikor egyszer megnéztem, és nem tudom a címét. Ezt 6-7 éve láttam és meg szeretném még egyszer nézni. Ti tudjátok ennek a film címét?



2018. nov. 17. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Jó fiú (?) (2003)
2018. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :(
2018. nov. 17. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerem! Láttam én is... csak nem jut eszembe a címe... Viszont Simon Pegg volt a tanár...
2018. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megtehetek bármit (eredeti cím: Absolutely Anything)


[link]

2018. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ez az!!!!!! Köszönöm!
2018. nov. 17. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg is van:

[link]

2018. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és elírtam most nézem nem 6-7 éve láttam, hanem 2-3 éve :D
2018. nov. 17. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg is van, mit nézek ma.

Köszi! A szinkron elég nyafogósnak tűnik az előzetes alapján. Kár érte.

2018. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez horror film?

Thiller

Sci-fi?

2019. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első sorban vígjáték, és van benne némi sci-fi.
2019. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!