Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsban, a Gyűrűk...

A Star Warsban, a Gyűrűk Urában vagy a Harry Potterben van több szereplő?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legendset is hozzávesszük akkor egyértelműen Star Wars, bár szerintem még a kánonban is.

A HP-Gyűrűk urát nem tudom, talán HP, de ez nagyon hasraütésszerű volt és könnyen lehet hogy baromság.

2018. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az sw már eljutott oda,hogy 25 ezer éven ível át a sztori ezért valószínűleg abban vannak a legtöbben.
2018. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a világot nézzük, egyértelműen A Gyűrűk Ura. Elég megnézni a Szilmarilok névmutatóját, de már csak magát a könyvet olvasva is szembetűnik csomó olyan rész, ahol három-négy sorban találsz vagy tizenkét eddig nem előforduló személynevet. :D
2018. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolso. Ha az univerzumot nezzuk akkor egyertelmu az sw

Rengeteg bolygo es szereplovel a masosik helyen all a gyuruk ura. Szilmarilok :)

2018. nov. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű a kérdés.


1. Gondolom, mivel a Filmek, sorozatok kategóriában tetted fel a kérdést, ezért a filmeket kell néznünk. De kérdés, hogy csupán a "főfilmek" számítanak, vagy a spin-off-ok, előzmények és sorozatok is? A Gyűrűk Urának ott van a Hobbit, a Star Wars-ból két trilógia is van + az új filmek, a Solo-spin-off, az animációs film és az animációs sorozatok, és már a HP-nek is van két előzmény-spin-offja. Ezek mind számítanak, vagy sem?


2. Mit értesz szereplő alatt? Csak olyan karaktereket, akiknek nevük is van illetve megszólalnak, vagy minden létező szereplőt, mondjuk A Gyűrűk Urát véve Gandalftól az utolsó ork katonáig a kb. 10 000 fős seregből?


Ha ezekre válaszolsz, léphetünk tovább.

2018. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5, igazságtalan lenne ha minden egyes, meg nem nevezett random szereplőt is szerepeltethetnének, mert a SW egy Univerzumban játszódik, amin több száz bolygó van tele milliárdnyi élettel, van 10 db film jelenleg, emellett van két darab sorozat, összesen 200 db epizóddal, amiben egyszerűen megszámlálhatatlannyi szereplő van. Csak a Coruscanton egy 3 mp-s látkép alatt elrepül 200 db jármű, tele emberekkel.


Szerintem teljesen logikus, hogy csak a megnevezett szereplőkről beszélünk. Szerintem így is simán a SW a nyerő amúgy, mondjuk a szilmarilok 60 oldalnyi névmutatója tényleg durva, de nem veszi fel a versenyt a SW összes könyvében (nem tudom mennyi van, de 100 felett, az biztos) bemutatott szereplőivel. A HP egyértelmű harmadik.

2018. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!