Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen film az Independence...

Milyen film az Independence Day 2? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Ma este adja az egyik csatorna, de egy másikon is jó film megy.

A Wikin elolvastam a tartalmát, az elsőt láttam is, de a másodikok általában sokkal rosszabbak az elsőnél.

Mi a véleményetek?



2018. nov. 18. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ki van herélve az egész film.Will Smith nélkül próbálták eladni a cuccot olyan fiatal "sztárokkal" mint Thor kisöccse meg egy noname színes srác,aki Smith fiát alakítja .a főbb szereplők persze visszatérnek,de számomra vergődés volt az egész,legalábbis amit néztem belőle,mert kb félidőnél átkapcsoltam.látványfilmként elmegy...szóval a teória itt is érvényes már ami a folytatásokat illeti
2018. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy borzalmas filmélmény volt, ha jól emlékszem nem is néztem végig, pedog nálam nagyon ritka, hogy valamit félbehagyjak. Az egész egy céltalan, élvezhetetlen maszlag, akármit adnak a másik csatornán jobban jársz vele!
2018. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az egybehangzó válaszokat, én is ettől féltem.

Akkor inkább nézem a másikat ahelyett, hogy erre pocsékoljam az időmet, és még jól fel is idegesítsem magamat.

Örülök, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok! :)

2018. nov. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!