Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a Vámpírnaplókban?

Mi történt a Vámpírnaplókban?

Figyelt kérdés
Ki jött az új testvérsorozat a Legacies és nagyon szeretném megnézni de mivel az előző két évadot nem láttam végig nem igazán értem. Bele bele néztem a Vámpírnaplók utolsó évadába de sajnos van pár dolog amit nem értek. Most Stefan és Damon meghaltak? És Elena miért látta a végén a szüleit? Válaszokat előre is köszönöm.

2018. nov. 19. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Stefan meghalt igen, de Damon nem, Elena fogalmam sincs miért látta a szüleit, biztos beflashelt.
2018. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legacies egy önálló sorozat, amihez nem kell megnézni a TVD-t és a TO-t, hogy értsd. Kezdj bels nyugodtan :)
2018. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A finálé elég zavaros volt, de megpróbálom felidézni:


Stefan és Caroline összeházasodtak, aztán Stefan meghalt. Damon és Elena emberek lettek, és bár a legvégén bemutatták a halálukat, az szerintem csak egy ilyen előre tekintés féleség volt, és szerintem amikor a Legacies játszódik még élnek valahol, de nem biztos.

Aztán ugye Caroline-nak születtek ikrei Alarictól (bár ezt talán még láttad). Az ikreknek nem Caroline az igazi anyja, hanem Alaric halott barátnője, Jo, aki ugye boszorkány volt, így az ikrek is azok. (Csak Caroline hordta ki a gyerekeket valami varázslat miatt). Ők a Legacies-ban Josie és Lizzie. Caroline és Alaric pedig megnyitottak a Salvatore házban egy természetfeletti gyerekeknek való bentlakásos iskolát (szintén ezt látni a Legacies-ban)


Aztán Originals:

Ugye Hope aki a legaciesban van Hayley és Klaus lánya, aki boszorkány, vámpír és vérfarkas egyben. Az originalsbal elszabadult valami gonosz erő vagy nem is tudom mi, ami először beköltözött Hope-ba, aztán átvarázsolták a család többi tagjába. Hayley közeben valamikor meghalt. Aztán azért, hogy ezt a gonosz erőt elpusztítsák, Klaus és Elijah bevállalta, hogy költözzön beléjük ez a cucc, aztán megölik magukat és úgy meghal ez a gonosz erő is. Szóval ők meghaltak, de a többi Ősi vámpír elvileg még mindig életben van.


valami ilyesmi :D

2018. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A vámpírnaplókban miután Elena felébredt, Stefan meg meghalt, Elena és Damon leélték az életüket emberként. Amikor Elena a családjával találkozik újra, akik már meghaltak, Damon meg Stefannel, az a békére találásuk. Hogy találkoznak elhunyt szeretteikkel. Szóval szerintem az valami mennyország feleség lehet, egy másik dimenzió.
2019. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Stefan Salvatore hivatalosan nem halt meg mert a vámpírnaplók előbb játszódik mint a sötétség kora és a sötétség korában egy részben visszatér stefan tehát életben van
2022. jan. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!