Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter összejöhetett...

Harry Potter összejöhetett volna Voldemorttal?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Tom (Voldemort) szerintem aszexualis volt, szóval kizárt. Bár az új könyvben (ami egy rémes volt) az volt hogy Bellatrixszal csinált egy gyereket... De azt a kötetet szerintem nem érdemes komolyan venni,mert nem is J. K írta.
2018. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kizárt. Voldemort ki akarta nyírni Harry-t, és ráadásul ő képtelen volt a szeretetre, szóval szerintem ez egyáltalán nem lenne reális.

Nekem már az is sok volt, hogy Voldemortnak végül lesz egy gyereke Bellától. El nem tudom képzelni, hogy Voldemort ennyire bízzon valakiben, hogy gyereket csináljon neki. Szerintem amint idősebb lett volna a gyerek, attól kezdett volna félni, hogy egy nap erősebb lesz nála, és megöli őt a saját utódja.

Meg ő tényleg abszolút semmibe vette Bellatrixot. És hirtelen, csak úgy csinál neki egy gyereket? Azért ez eléggé fura szerintem.

Meg ha Voldemort egyszercsak nyomulni kezdene Harry-re, akkor az egy kicsit pedo lenne :O Egy 11 éves gyerek meg egy 40+os felnőtt férfi...

Meg kezdettől fogva utálta Harry-t. Miért akart volna tőle bármit is?

Ha nem lett volna a jóslat, szerintem akkor sem jöhettek volna össze. Harry szülei nem hiszem, hogy ilyen barátot akartak volna a gyereküknek.

:(

2021. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!