Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én még sosem voltam moziban,...

Én még sosem voltam moziban, és érdekelne, hogy film alatt ki lehet menni a mosdóba, vagy film végéig nem engednek ki?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet menni és vissza is tudsz menni.
2018. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Ki lehet menni, de nem illik. Csak akkor menj, ha muszáj. Nem illik hangosan röhögni, beszélni film közben. Nem illik rugdosni az előtted lévő székét. Nem illik telózni film közben. Próbálj meg minimális hangot kiadni a chipses zacskóval. Ne csámcsogj. Kb ennyi, ami így hirtelen eszembe jutott.
2018. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Multiplexben simán ki lehet menni, én ahányszor vagyok mindig kimegy 20 ember, sőt egyszer már én is voltam kinn, bár általában kibírom a végéig. Nincs abban semmi, annyira nem zavaró, a film zaja úgyis elnyomja a mászkálókét.
2018. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!