Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartják az Agymenőkben...

Miért tartják az Agymenőkben Kaley Cuocot bombanőnek?

Figyelt kérdés
Tokás, bikanyakú, rövid lábú, bájtalan, flegma fejű nő. Pesten bármelyik buszmegállóban áll két ilyen.

2018. nov. 22. 09:38
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
94%
Nézd meg az első évadot, ott azért még jól nézett ki.
2018. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

hát?

szerintem érvényesül a mihez képest? esete.

ott az a 4 lúzer és hozzájuk képest kell mérni.

ilyen infantilis gyógyegér formák nem igazán szoktak soha az életben megdugni hasonló nőket.

amúgy meg tényleg van olyan évad ahol elég jól néz ki és legalább 8as.

2018. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én se tudom, szerintem se nagy durranás.
2018. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most pont nézem az elejétől újra és nem látom az első évadban sem akkora számnak. Azt még érteném ha csak a kockák ajnároznák, de azt sugallja a történet, hogy ő mindenhol jó csajnak számít. Izmos, helyes, menő faszijai voltak korábban és nyomul rá mindenki nem csak a kockák. Visszatérő elem amikor azzal büszkélkedik, hogy ő a dekoltázsával intéz el dolgokat, pl. italmeghívás, rendőrségi ellenőrzés, stb. Hagyjuk már. Ezzel a testtel mifelénk szomjan halna egy diszkóban. :D
2018. nov. 23. 12:40
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem nem lenne gondja a pasizással.


[link]

2018. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész jól néz ki, de igen, azért nem mondanám bomba nőnek. Ami főleg zavar engem, hogy úgy állítják be a sorozatban, mintha jóval szebb lenne annál a nőnél is aki Bernadette-et játsza, pedig nem is.
2019. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első évadban még príma csaj volt, de időközben nem csak a szépsége csorbult, de a karakterét is átírták. Míg az elején egy butuska, ám de kedves és szerethető lány volt, később alkoholista, bunkó redneck-et csináltak belőle.
2019. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert gyönörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!