Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy hívják az új színésznőt...

Hogy hívják az új színésznőt a Jóban Rosszban sorozatban?

Figyelt kérdés

Nagyon ismerős a hangja, szerintem sűrűn szinkronizál és érdekelne.


Molnár Dorina a sorozatban, ha jól tudom.


2018. nov. 22. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Major Melinda

Valóban szokott szinkronizálni, lehet hogy innét az ismerős hang. :)

2018. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!!! Basszus, az első tippem ő volt, de nem kerestem rá, mondván "mennyi az esélye, hogy tényleg ő" :D

Nem csoda, hogy ismerős volt.

2018. nov. 25. 10:58
 3/6 anonim válasza:

Kimaradt oár hónap...


Ki az a Dorina?

2019. febr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ő a kórház plasztikai sebészetének vezető orvosa. Egyébként Viktor évfolyamtársa volt az egyetemen.

Az egész úgy kezdődött, hogy bezárt egy konkurens kórház, a Bervicz-klinika. Sok szinte új, felső kategóriás műszerük volt, és ezt eladták a Csillagvirágnak. Csak papíron fizettek érte, igazából a berendezéseket ingyen kapták, a pénzen pedig Roland osztozkodott Alexékkel. Ennek az üzletnek a feltétele az volt, hogy az eddig befektető, Bedő Zsolt marad a részleg vezetője, és az ő embere kerül az igazgatói székbe. (Egyébként Viktor lett volna az igazgató.) Hát ő lenne ez a bizonyos Dorina. Egyébként Bedőt már lecsukták lánykereskedelem miatt, szóval Dorina most már Rolanddal dolgozik össze.

Remélem jó, és érthetőre sikerült a sztori :)

2019. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Aha, értem...


De már nincs bent a soroztaban, nem? Vagyis 1-2 hete újrakezdtem és nem láttam benne...

2019. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De még bent van, csak most nem zajlik annyira az élet a plasztikai sebészeten, mindenki a világvégével van elfoglalva :D
2019. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!